127 hodin (2010)

Natočiť 94 minútový film o chlapíkovi, ktorý je takmer po celý čas zaseknutý v skale a odohrá skoro celý film sám, a natočiť to tak, aby sa divák nenudil, tak to chce podľa mňa odvahu. Danny to dokázal. Za 94 minút tam bolo fakt minimum suchých miest,a to je čo povedať. Zmes halucinácií, beznádeji a odvahy, ktorá vytvára jeden z top filmov, ktoré som kedy videl. Klobúk dole Danny, James, Kate a tí ostatní. 98%

Moulin Rouge (2001)

Prvý, a možno posledný muzikál, ktorý sa mi naozaj páči. Hudba, príbeh a NIcole- krásne! 95%

Správci osudu (2011)

V poslednej dobe ma začali zaujímať takéto, nazvime to "dystopické" filmy. Rozhodol som sa, že si týmto filmom obetujem jeden večer, a poviem vám, neurobil som zle. Naozaj veľmi zaujímavý, a veľmi podarený film. Matt Damon a pekná Emily Blunt perfektne zapadli do ich roly. Pointu to malo, akurát ten koniec mohol režisér trošku premakať, ale ináč tam nevidím nejaké extra veľké chyby. Dávam 78%.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Nechápem ľudí, čo porovnávajú LOTR s Hobitom. Hobit, bol možno o čosi slabší, ale predsa to bol nádherný film! Jeden z najkrajších, najprepracovanejších filmov aký som kedy videl! K efektom nemám čo dodať, v tom je Jackson ako ryba vo vode. Za krásny príbeh môžem ďakovať J.R.R.Tolkienovi. Nemám čo dodať, nádhera, teším sa na druhý diel. 90%

Vyměřený čas (2011)

Pripadá mi to ako geniálny nápad, bohužiaľ, trošku nedotiahnutý. Herecké obsadenie je OK, všetko je OK, to, čo mi tam chýba skvele vynahradzujú akčné scény. Miestami som mal pocit, že sa pozerám na Forresta Gumpa (kto uvidel, pochopil). V celku dobrý, mierne nadpriemerný film. 78%

Deň a noc (2013) (seriál) odpad!

Tento seriál, či reality, či horor, či čo to je, sa dá vyjadriť jedným znakom, a to ?. Kam z hľadiska seriálov je schopná slovenská televízia klesnúť? Začalo to aspoň akými takými hercami, ale tentokrát si na "pomoc" zavolajú amatérov? Hmm, fakt zaujímavé. Skúsim ešte pohľadať zmysel tohto nehorázneho odpadu, a ak sa mi to do 10 minút nepodarí, kašlem na to. každopádne, milý tvorcovia, máte odo mňa 0% a kyticu pekných slov ku tomu.

Batman začíná (2005)

Absolútne bezchybný, epický zážitok, akčná chuťovka pre každého. Príbeh o začiatku legendy som si lepšie predstaviť nemohol. Nolan, Nolan, ako ty to robíš... 98%

Rebelka (2012)

Nádherný film, či už tou správne vystihnutou hudbou, alebo pekným rozprávkovým príbehom :) Odporúčam, je to fakt úžasné :) 90%

Saltová (2010)

Síce to nemalo nejaký špeciálny zmysel, ale ako akčná rozprávočka môže byť. 60%