Půlnoční mše - Kniha VII: Zjevení (2021) (epizoda)

Posledních 15 minut si můžu pouštět neustále dokola, a to přesto(nebo právě proto), že nerozumím ničemu(nebo všemu)... ve svých odžitých sto letech si připadám jak puberťák, kterej sjíždí svůj oblíbenej punk do roztrhání těla...a duše. Rázem mám pocit, že všechny důležitý sračky celýho světa jsou jen malichernosti. Třeba to tak i je. Já bych si to tak přál. Neuvěřitelnej nářez. Díky https://www.csfd.cz/uzivatel/109986-beckett51/ dlabu na modrý čísla.

Texaský masakr motorovou pilou (2022)

Benzínový řetězovky se bojím neuvěřitelně, ale Koženáčovi bych s radostí pomohl s redukcí takových neuvěřitelných hovad, byť bych musel mít pilku lupínkovou, protože s elektrickou by mě limitoval prodlužovák. Spoiler!!!                                    Dal bych snad i 5 pizd, ale za to, že poslední nebinární pyča odjela v máslostroji Elona, tak nasrat!

Fukušima (2020)

Ty krávo, Jabka a jejich hysterické kabuki s dramatickými projevy a větami, které zaslouží tesat do mramoru. "Je tady tsunami, podejte ručníky!" Opravdu kurevská komedie.

Survivor Česko & Slovensko - Série 1 (2022) (série) odpad!

Zlatej covid... Nedalo mi to, na ČSFD nepíši již drahnou dobu(krom opileckých výkřiků)z důvodů, které sem nechci tahat, ale Ondřeji, tebe opravdu tak finančně položil Kareš, že ze sebe děláš debila v takovým panoptiku? Je mi za tebe trapně a to jsem si tě celá léta vážil a držel ti palce. Inu, bojovník neznamená být rovnej chlap... to jsem netušil. Jo, abych nezapomněl, měl jsem za to, že fejk profily, které vytáhnou shit z černých čísel jsou jen u Slunečné, no, tak ne. Ostuda!

1. MISE - Hof a Hof (2021) (epizoda) odpad!

Jak by řekl kapitán Globetrotterů Ethan Žvejkačka Tate: "to je na žalobu."

Vraždící opice (2013) (TV film) odpad!

To je Řachanda, ne? Jen vystřihli Vilmu. Bezva děsivý.

SuperStar 2020 (2020) (pořad) odpad!

Leona Marešová(mimochodem členka akademie populární hudby) a spol. Co k tomu dodat.

Slunečná - Sázka (2020) (epizoda) odpad!

Pan van der Prapenis alias Renda de do Kostela by se měl věnovat více své manželce, ze které by, díky své bravurní invenci a scénářům, snad vytvořil alespoň průměrnou internetovou kurvu. Takhle stojí za hovno oba. Seriál je naprostá zoufalost, kdy se stydíte za každého učinkujícího. Dávám jen odpad, ač je tohle veledílo naprosto mimo zdejší stupnici. Křišťálově čiré zlo!