Tak jde čas (1965) (seriál) odpad!

Tak jako písek v přesípacích hodinách zní v mé mladé hlavě a znět nepřestane. geniální :-D

Báječní a bohatí (1987) (seriál) odpad!

Na to můžu říct jedinou větu: "Už jsem u lavóru?"

Mladí a neklidní (1973) (seriál) odpad!

Má to stejně jako Tak jde čas, nebo je to horší? :-)

Ordinácia v ružovej záhrade (2007) (seriál) odpad!

Toto hodnocení ani zdaleka nevyjadřuje moje pocity. Btw. pusenského fryntovo vzdychání zůstane v mých divokých snech nadosmrti. míínus milion procent.

Velmi křehké vztahy (2007) (seriál) odpad!

Bože ještě že už tahle totální pi-čo-vi-na skončila!!!

Madonna: Sticky & Sweet Tour (2009) (koncert)

No... no... no nevím teda... byl jsem v Berlíně a Nice, stálo to za to. Ale když si to teď přehrávám z Buenos Aires, nedá se to poslouchat. Show byla ovšem velkolepá. 80% ale na Confessions to absolutně nemá. Best songs - Candy Shop, Like a prayer... Best scene - Into the Groove, Vogue

Stmívání (2008)

Dobrě nasnímaná záležitost s dobrou hudbou Cartera Burwella. Dobrý - E - 60%

Vřískot 3 (2000)

Nic moc.. scénář u trojky = zbytečná jednička, což je šílená blbost a velká škoda. Jinak to celkem ušlo, akorát si teď, druhý den po shlédnutí, za boha nemohu vzpomenout, kdo byl vrah a co to vlastně bylo za děj :-D

Vřískot 2 (1997)

Průměrnost, která se veze na skvělé jedničce a první scéna vypadala dobře, a já se těšil, že dobrý bude celý film.. ani moc ne :-(

Oběť zla (2007)

ujetost.. ale nebylo to až tak úplně hrozné... jediná scéna ve které jsem se lekl byla ta úplně poslední, protože jsem čekal tvář a ne nůž... 51%