• Krátkometrážní

The Talisman (2008) odpad!

Příběh kluka, který je naprosto posedlý tím, aby své matce řekl, že je doma. Vleze k ní do ložnice, do sprchy.. však víte, takový to typický "jsem doma". Já nevím, ale nešílel bych, kdybych doma máti nenašel.

13 Eerie (2013)

Nechápu, jak tu může být tento film tak podhodnocený. Určitě se nejedná o prvotřídní kravinu a z té kopy zombie hororů je toto bezpochyby jeden z těch lepších. Já se nenudil ani chvíli, rozjezd byl stejně záživný jako akce a celé to hezky odsýpalo. Konec přišel před tím nejlepším a upřímně to mám rád - kdy je závěr plně v režii diváka. Nenechám se strhnout pouhými 46%, za mě v tomto žánru spokojenost!

Cam Closer (2013)

Velice laciná kopie Lights Out. Už by to chtělo jiné prostředí a nutně potřebuje Sandberg i jinou "herečku".

1864 (2014) (seriál)

"Můj manžel padl ve válce. Mí synové padli ve válce. Co jiného bych měla dělat, než se modlit?" 'Myslím, že byste.. se měla stydět'. Atmosféru si drží každý díl skvělou, i tak ale byly některé pasáže zbytečně zdlouhavé, ukecané a tak ve výsledku nudné. Politika a vztahy jednotlivých postav nedokáží okouzlit natolik, abyste na bitvu čekali až do sedmého dílu a byli se seriálem zcela spokojení. Nutno ale říci, že ono čekání se vyplatilo, protože půl hodinová bitva je perfektní nářez. Co mi ale vadilo byl takový klasický neduh seriálů, a to používání stejných záběrů v různých dílech v různých situacích. Akce mohlo být více, mluvení méně, ale ve výsledek není žádný průšvih.

Spring (2014)

Zombie si právě píchla heroin.

Let Us Prey (2014)

Vážně škoda. Tak slibný začátek a potom se to pro nic zvrtne do samoúčelné vyražďovačky.

Chained (2012)

Toto je příklad typicky amerického filmu. Klidně ukážeme podříznuté hrdlo a tělo v kaluži krve, ale běda sundat ženské při znásilnění spodní prádlo. Ono když tam chlápek mučí a znásilňuje ženu, která vyběhne z pokoje sic od krve, ale oblečená, moc reálně to nevypadá. A jak se má divák do filmu vžít a vcítit a považovat jej za reálný, když to tak nemyslí ani samotní tvůrci? To je asi největší zápor celého snímku. Spolu se šedesáti minutami, které měly být asi napínavé, avšak mě připadly nudné. Dobrý začátek, skvělý konec, škoda toho okolo.

The Borderlands (2013) odpad!

Jediné vzrušení po více jak půl hodině byl oheň v dáli a postava, která řekla, že nějaké dítě zapálilo ovci. Kde jsou ty časy, kdy se ve filmech něco dělo již od začátku?

Nezvaná (2009) odpad!

Vydržel jsem se nudit půl hodiny, déle opravdu ne. Nějaký duch posouvá ženské komodu, aby tam nemohla uložit prádlo (y) :-D

Exeter (2015) odpad!

Čím déle to trvalo, tím větší blbost se z Exeteru stávala. Scenáristé bohužel neví, kdy má postava přestat vstávat ze země a konečně umřít a taky opomněli fakt, že se nemá mísit horor s komedií. Začátek nebyl špatný, ale hodinu sledovat jak celá skupina běhá tam a zase zpátky a potom provádí exorcismus pomocí videonávodu z internetu a svěcenou vodou z lahve od kolínské, to opravdu není nic pro mě.