Růžový panter 2 (2009)

Možná mírně lepší než jednička, možná je to tím že se tu objevil John Cleese nebo charismatická Aishwarya... Každopádně to stále na víc jak průměr nebylo ale nevadí. Tady se prostě už vaří z vody a Pink Panther už navždy bude spojen s fenoménem Petera Sellerse.

Růžový panter (2006)

No, slabej průměr, byly scénky kdy jsem se zasmál, ale neni jich moc. Martin přehrává a přijde že to až moc křečuje. Srovnávat se Sellersem se to ani nedá, ten hrál s noblesou a nadhledem i ty nejbláznivější skeče.

Grandhotel (2006)

Kdysi mě tenhle film inspiroval k výletu do Liberce a na Ještěd. Dnes kdy jsem si dal opáčko tak jsem ho ani nedokoukal, nudil jsem se a věšina postav mi hrozně lezla na nervy, nejvíc ta Taclíkova.. Takže tack...

Jedna ruka netleská (2003)

Tenhle film je legenda, dnes jsem si ho po letech pustil znovu a opět jsem se dobře bavil. Tady se opravdu poved casting a to jak v hlavních tak i ve vedlejších rolích, a to včetně dětí.

Avengers: Infinity War (2018)

Velmi slušná zábava, odsejpá to, akce je mraky, střih celkem v pohodě. Trapně nudných chvil bylo za celý film jen pár a dalo se to přežít. Překvapivé finále, konec otevřený, jsem zvědav co bude dál. Většina humorných hlášek je skutečně humorných. Jediná skutečně trapná postava kterou jsem nenáviděl a styděl se za ní je ten blbeček kterýho hraje Chris Pratt.

Nezvratný osud (2000)

Narozdlí od mnoha tady z jedničky nejsem nijak extra nadšenej, je to průměr. Nastartovala ale celkem dobrou sérii. Za mě jednoznačně nej trojka a pětka.

Nezvratný osud 2 (2003)

Slušnej průměr, a ten konec ten to fakt zabil. haha.

Nezvratný osud 3 (2006)

Dost povedené, odsejpá to, gore dobrej, rekl bych ze slusnej casting (je se i na co divat if you know what I mean ;] ). Divácká spokojenost u mě.

Nezvratný osud 4 (2009)

Hvězda za závěrečných 15 minut který maj trochu spád konečně, jinak je to sračka tupá nudná a nezáživná. Dialogy a postavy snad psal autista nebo nevim...

Nezvratný osud 5 (2011)

Úvodní scéna bombastická! A zbytek taky jízda, obzvlášť ta gymnastka to byl mazec. Na čtyři hvězdy to u mě je.