• Fantasy

Mrtví a neklidní (2013)

Hahá, tento film jsme si pustili bez toho, aniž bychom věděli o čem je.... Ze začátku si říkám, ježiš marjá co to zase je? A nakonec se z toho vyloupl kvalitně zpracovaný film s příjemnou zaplétkou, akcí a takovým nějakým kouzlem, které mne do děje vtáhlo a čekala jsem, co bude. Doporučuji na nedelní večer, kdy máte kocovinu po víkendu a připadáte si taky tak trošku jako oživlá zombie :D

Mulan (2020)

Kreslenou Mulan jsem nikdy neviděla, ale tohle je vedle Robina Hooda další paskvil, co neměl spatřit světlo světa. Příšerné efekty, nepochopitelné přesuny v časech i kilometrech. Scéna s lavinou je vyloženě trapná a neuhnatelného turbo koně, co má Mulan bych si přála k Ježíškovi.

Muž z oceli (2013)

Předchozí verze jsem neviděla a nejsem zrovna fanda tohohle týpka v trikotu, nicméně to na mě působilo zmateně, neuceleně a tak nějak to bylo jako "diky bohu za digitální 21.století". Za mě nee, mam rada film plný děje ne vizuálních efektů.

Nádherné bytosti (2013)

Proč z tohoto filmu mám pocit, jako bych koukala na jakýsi pokus udělat z toho pubertální bombu alá Stmívání? Zbytečně zdlouhavé, některé scény jsou až nechutně trapné, což úplně nenávidím, když se já sama za herce stydím ale má to i své plus - tím největším byl Jeremy Irons, a dále druhotné věci jako zajímavé kostýmy, slušné líčení, pěkné interiéry i exteriéry a zajímavý nápad - jen by to chtělo, aby se tyto přeslazené filmy přestaly dělat tak na sladko a chtělo by to k tomu přidat trošku chilli, nebo nějaké pořádné wasabi. Ze stmívání jsem měla horší dojem, proto 3*

Nedotknutelní (2017)

Originál je prostě originál. Ač jsem se vazne smazila tak jsem skoncila u poloviny, kdy odhalil psa na zdi. Neprislo mi to vtipne, zajimave ani poutavé.... ale stihla jsem si u toho nalakovat nehty a uklidit si prac. stůl, coz jsem odkládala asi mesic. Jediné pozitivum.

Nedotknutelní (2011)

Jéééé, to pohladilo. :-) Takový styl filmů mám ráda, když víte, že na světě nejsou jen svi** a pohladí to duši, stejně jako Zrození šampióna, na ten se taky ráda podívám znovu.

Neutečeš (2014) odpad!

Chvíli jsem uvažovala, že tomu dám 5* a to jen a pouze proto, abych na to nalákala další naivky do kina, kteří si říkali joooo hustý, 70% horor, to jsem naposledy viděla Mamu, nebo Sinister, který si to hodnocení fakt zasloužili a bylo to luxusní... No pánové a dámy, nevím, tedy proč jste tomu kdo dal víc, jak 3*, protože já se za celou dobu nebála ani jednou (a to že jsem hodně velký srab a po kvalitním hororu se bojím jít po tmě i na záchod) ale tohle bylo trapné... hlavní herečka byla vyloženě odporná, ta její kámoška co furt jen žrala a četla ze zrcátka... omfg.... Zahraný mizerně, kostýmy a vzezření celého filmu vyznívalo jako bych to točila na mobil, porno scény naprosto o ničem a bez jakéhokoli nápadu a to že jí chtěl nakonec ošoustat její vlastní fotr.... no sorry, ale asi jste někteří z vás nejen divní, ale i ouchylní, když tomu dáváte takové hodnocení. Za mě odpad a možná bych tomu změnila zařazení z hororu do komedie.

Nymfomanka, část I. (2013)

Hlavní herečka ve všech letech je nesympatická a nejspíš lehce retardovaná až jednoduchá, celý film jsem si říkala, jak je hloupá a co všechno bych udělala jinak... Film jako takový je pouze lehké nahlédnutí za oponu závislosti a posedlosti, film to vše ukazuje jako velmi zábavné a omluvitelné. Dávám 4 hvězdy kvůli zpracování plné nadsázky, ale film by klidně mohl mít o pul hodiny méně....

Očista (2013) odpad!

Cože? Nápad? Ujetý ale na Ameriku odpovídající. Zpracováni? Naprosto ujeté, neuvěřitelně neprofesionální a umělé. Vyhozené prachy....