Vita a Virginia (2018)

Virginia: "Co ti v životě způsobilo největší zklamání?" ... Vita: "Když jsem uviděla penis." Myslím, že tahle věta to vystihuje celé.

Le Mans '66 (2019)

Naprosto super podívaná, nicméně trošku delší. I když s těmi dlouhými závody to asi jinak natočit nešlo.

Princezna a půl království (2019) (TV film)

Taková ta naše klasika, ovšem nyní s nádhernými zámky. Musím uznat že exteriér je zde vybrán opravdu skvěle. Nicméně taková ta pohádková atmosféra v těchto nových pohádkách stejně chybí.

Můj kamarád drak (2016)

Krásná "pohádka" pro celou rodinu. Je v ní všechno, co by divák mohl chtít. City, smutek, akce a láska. Ať už v rodině či ke zvířatům. A drak Elliot je moc povedený.

Holky na vdávání (2019)

Vyloženě pro zoufalky. Nicméně jsem se celkem dost pobavila.

Star Wars: Vzestup Skywalkera (2019)

Mě jakoby Star Wars už dávno nebaví. Vždy se podívám na nový díl už jen z nutnosti nebo z principu. Nemám ráda sci-fi celkově a tohle je v pohodě, jen díky tomu, že jsem viděla předešlé díly a vím o co jde. Nicméně z toho nemám skoro žádný filmový zážitek. Je to pořád dokola a donekonečna to samé.

Maják (2019)

Když překonáte první půl hodinku, tak už je to koukatelné a celkem i zajímavé a hodně deep. Oba aktéři se v tom vážně našli, řekla bych. Na můj vkus je to trochu víc ujeté, nicméně dá se to. Pár psychicky narušených opuštěných chlapů v majáku nikdy neuškodí.

Králíček Jojo (2019)

Naprosto skvelý výtvor! Malý Jojo ovládl celý snímek s lehkostí a hrozně mě bavil. Stejně jako jeho imaginární kámoš Hitler. Všichni herci předvedli naprosto skvělé výkony. Má to výbornou atmosféru a i když tam nechybí vtip a je tam přehnaně moc dětskosti, tak se to dá brát vážně. Mimo jiné bylo milé vidět, že se film natáčel také v Čr.