• Krátkometrážní

Sexuální výchova - Série 3 (2021) (série)

Za mě podstatně horší než předcházející série. Z oblíbených postav jsou kreténi, z neoblíbených ti lepší a nebinární stvoření mi to spíš zhnusilo, nic proti nim, ať jsou třeba vrtulník, ale to já e e. Fekální a prcací humor už se začal přejídat. 3* a.k.a 55%

Clickbait (2021) (seriál)

Start zajimavej, střed nudnej, konec lepší. Taková levná kriminálka s moderním pojetím. Kdyby tam nebyly zmíněny státu jůesej, tak bych řekl, že to točil čiman v Evropě. Tak levně to vypadalo. 3* a.k.a 50%

Diplomová práce (1996)

Taková lehká a naivní variace na 8mm. Na zabití dvou hodin dostačující, ale nic víc. 3* a.k.a 50%

Tiché místo: Část II (2020)

Bavilo mě to víc než jednička, i když citelně chyběl Krasinski, ale náhrada v podobě (za mě vždy a všude vynikající) Murphyho byla více než dostatečná. Úvodní scéna s počátkem invaze je jeden z nejlepších úvodů za poslední roky v post-apo filmech. Chci třetí díl a chci ho hned. 4* a.k.a 85%

Hotel Inferno 3: The Castle of Screams (2021)

Technicky ohledně masek a efektů je to na amatérskej počin hodně fajn, ten zbytek je řídkej jak prudký anální výtok zvaný též jako průjem. Story a hlasy jsou katastrofální, pořád to má ale něco, co mě baví, možná ten RPG styl, co já vím. Ale je to poctivá práce, jen se s pokračováním budou mrdat další roky. 3* a.k.a 55%

Válka zítřka (2021)

Vůbec to nebylo zlý, Pratt není prototyp hloupého akčního hrdiny a Simmons potěší všude. Takovej lehčí mix Na hraně zítřka a Starship kurva troopers. Slabší 4* a.k.a 60%

Krvavě rudé nebe (2021)

3* s odřenýma ušima. Myšlenka dobrá, provedení budiž, masky od Zombieho hodně top, ale to chování postav a díry v logice mi prostě nedají a víc jak 3* dát nemůžu. Ale viděl jsem horší a z upířin celkově je to to lepší a to upířiny nemusím (až na 30 Days of night a From dusk till Dawn). 3* a.k.a 55%

Klasický horor (2021)

Do půlky dobrý, pak sešup ke špatnýmu rozuzlení a finále o ničem. Slabší 3* a.k.a 45%

Rozhněvaný muž (2021)

Hodně slušnej Richieho počin, technicky, hudebně a herecky hodně fajn. Ale chybělo mi tam víc toho hněvu, charakterově to ke Stathamovi sedělo, chladnej vypočítavej pomstychtivej čiman, ale sedí mi víc styl Johna Wicka a Nobodyho, tam jde vypočítavost stranou a nastupuje čistá nevypočitatelná agrese. Ale ve výsledku to bylo hodně fajn, bavilo, ale další film by byl zbytečnej. 4* a.k.a 80%

Gantz: O (2016)

Typická Japonská přehnaná řež jak to v anime být má, ale učarovalo mě provedení, plynulá a pro oko příjemná animace, dal bych si toho v tomhle stylu určitě víc. 4* a.k.a 75%