Raggnar

hovado

1 bod

<< předchozí 1 2 3
    • 7.10.2019  17:22
    Policie v akci (TV pořad) (2017)

Odporná propagační sračka. Poté co jsem po třetí viděl výjezd, jak jeden nastražený chlap napadá skupinu cikánu a hned ho ,,rasistu more!!" zpacifikují, tak jsem to už nikdy nezapl. Vymívání mozku

• 31.5.2017  18:17

Ponaučení z filmu: Nepouštěj negry do své země a žádné takové problémy nenastanou. Béčková multi-kulti propaganda

• 2.11.2016  18:57
    Jste to, co jíte (TV pořad) (2006)

Vývar z exkrementů potřený průjmem. Zkrátka taková sračka, že se pořad stává nesledovatelným díky namyšlené krávě, která si hraje na guru výživy a dělá dementy ze všech ostatních.

• 28.8.2016  09:29

Nic nového. Klasický dům s rodinkou, kde se ,,něco'' děje. Hlavní role jako vždy: vrzající-bouchající dveře, křupající podlaha, blikající světla, sklep a teda ještě chrčící bubáček.

• 21.8.2016  08:56
    Padesátka (2015)

Kokotek se nám vykakal a ještě to rozmazal na kinový plátna. Kdybych na toto omylem šel do kina, tak bych vyřizoval reklamaci za vrácení lístku. Nesympatický, necharismatický, bezcharakterní, namyšlený bezPrachař s bandou c-dčkových ordinačních a uličních ,,herců'' a velikém příběhu jak floutek ojížděl místní ženy. Samosebou zhnusující, kdo může kromě Hanychové, která je tvořena z 80% polymethylmethakrylátem na takový omyl přírody vlézt.. Hummus s dvěma m!

• 31.5.2016  21:00

Totální vyplavenina z toaletní mísy, která se snaží o jedno...opakovat původní hlášky. Výsledkem je otravná, nudná, nepovedená ubohost, ve které přestalo aji hovno smrdět. Nemůžu najít nic, co by se zasloužil alespoň o jednu hvězdu.

• 8.5.2016  21:04
    Černý rytíř (2001)

Absolutní zkomolenina s trapným šaškem v čele. Tohle nemá s komedií nic společného. Zlatí Návštěvníci.

• 27.3.2016  21:52
    Čarodějnice (2015)

Pánbíčkářská slátanina, nuda, hummus. Celý film čumí vytlemený fakan a řve skřetí matka a nakonec lítají kolem ohně. Neskutečná ztráta peněz, času a nervů. První film, kdy se mně v kině nepodařilo usnout. Nikdy víc.....NIKDY!!

• 11.10.2015  19:50
    Marťan (2015)

Zajímavých několik prvních minut a několik posledních. Mezitím hodinu a půl ničeho, nudy a hoven. Zajímavý, jak člověk, co zůstane na planetě sám mám veselou náladu a poslouchá disco. Od začátku byla jasná záchrana, tak potom, kde vězí zápletka, napětí. Happy end opět dovršila banda tupých ubrečených američanů mávající vlaječkama. Dávám dvě hvězdy za to, že jsem se mohl asi hodinu prospat a nic mě neušlo.

• 28.7.2015  13:57
    Spartakus (TV seriál) (2010)

Řežba, řežba, řežba, krev, krev a kozy. JO! Příběhové z 90% podle pravdy, herci super, akce parádní, děj napínavý jak trenky.

• 6.4.2015  14:14
    Kosmetička a zvíře (1997)

Zhrňme tento průjem takto: Polomozečci Američané si potřebovali před světem povyskočit a ponížit východ, jak mají ve zvyku. Aby přímo neurazili sověty, tak zemi pojmenovali jinak i Stalina přejmenovali. Nějaká flundra z usa musela zatrapčit se svoji zemí a tou slavnou demokracíí před tím ,,nejhorším možným režimem'' na východě. Normálně by jí do země ani nepustili, přinejlepším by se dostala až k prezidentovi, kde by ji zavraždili hned po první větě. Absurdní, nesmyslná, trapná, nemožná, propagační průjmosračka ze země blbečků s vlaječkama a zemí proslavenou nějvětší světovou tyranií, diktaturou a stupiditou. Humus.

• 30.1.2015  18:08
    Susedia (TV seriál) (2006)

Sranda super, Láslo a František mě vždycky pobaví, jenom nemůžů vystát tu uječenou trapnou pí*u Rákovou- Ildikó. Tak odpornej hlas, ty její maďarský sračky co sype, její pohyby, její všechno, děs běs. Když nejsem sám doma, tak musím ztlumovat scény s tou krávou, je mě z toho trapně, co si ostatní budou myslet, že sleduju za sračky?

• 13.1.2015  21:25

Svěrač heká a heká. Sedne si a heká....jak v ostatních Svěračovinách

• 23.12.2014  21:06
    Zombieland (2009)

Všechen vtip je v prvních pěti minutách. Potom nuda, nuda, plácání sraček a nuda.

• 22.12.2014  14:49
    King Kong (2005)

70 minut nuda...Po většinu filmu hlavní postavy jen čumí, čumí a čumí. V každé akci stojí a čumí pořád dokola. Zbytek celkem slušný. Jack Blacka mohli opravdu z obsazení herců vynechat.

• 18.12.2014  12:38
    Ouija (2014)

další ,,hororová'' tuctosračka. Stejně jako v dalších hororech: -půlka filmu nuda+šestice mladých amerických tupců+něco záhadného v domě+jeden po druhým mizí+objeví se zlo v domě+vše se vyřeší... a v tomto případě bohužel i očekávání pokračovaní. Hlavně zase nesmí chybět uječená kráva a všechen děj samozřejmě v noci. Zajímal by mě počet těchto amerických průjmu, kde se před nečím schovávájí do té jejich debilní americké dřevěné skříně- každej horor.

• 15.12.2014  12:50

Hlavní postava sympatická jak drát v prdeli. I přes dvacet let soužití ve věznici herci nezestárli a vypadají pořád stejně. Nedomyšlené, sice působivé ale jako vrcholný kousek žebříčku to rozhodně není.

• 26.11.2014  22:31

Klasika: Hlavní hrdina s funkcí nesmrtelnosti, kterého netrefí ani jedna z pěti set kulem střílených ze dvou metrů. Bůh, žehnej americe a ODPADU. Je mě líto, ale musím dát jednu *, protože první díl byla Hypersračka.

• 5.11.2014  20:49
    Policajti z centra (TV seriál) (2012)

Náhodou jsem viděl jeden díl a strnul jsem úžasem (myslím 11tý). Vladyka měl představovat zloděje, propagace stupidních ,,nevinných'' cikánů ve vile s mercedesama ve vile a nejhorší postava byl syn policisty, který sympatizoval s Dělnickou stranou. Jak takto debilně může televize mastit mozek lidem, to opravdu nechápu.

• 15.10.2014  12:16

Samozřejmě už i dinosauři od přírody ví, že zabíjet hlavní hrdiny se nemá a tak je raději nechá být. Aby se tedy neřeklo, tyranosaurus dva nehrdiny zašlápne do bahna a nějakýho možná sežere. Kdyby takto opravdu žili a lovili, tak je potom vysvětlena zaháda vymření těchto tvorů - neměli revoluční Smoothie Maker od Horsta Fuchse. Chvílemi jsou dinosauři extrémně tupí, chvílemi si dokážou sami mezi sebou vyřizovat účty. Veleprůtok exkrementů ve 129 minutách.

• 7.10.2014  10:48
    TACHO (2010)

Landa měl zůstat u Orlíku a né lézt do filmu. Děj nic, akce nic, jenom nějací ukvákaní haranti z Anglie, dva čoboláci a machr Landa. Absolutně o ničem.

• 6.10.2014  22:26
    Blbý a blbější (1994)

Snažil jsem se smát....snažil, ale prostě to nešlo. Američtí průjmotvůrci neumí humor na ůrovni a proto musí vytvořit takovouhle debilovinu. Přehnaný humor, který není humor. Průjem.

• 10.8.2014  20:39
    Stoker (2013)

Pětiminutový děj roztáhlý do extrémně nudných 99minut. Nuda, nuda, nuda. U filmu třeba vypít nejméně deset piv, aby ten čas nebyl zbytečně zmařen.

• 10.8.2014  20:35

Polomozečtí američani chtěli nejspíše překonat rec. Výsledkem je zrození Hovna.

• 10.8.2014  20:33

Nejedná se o horor, spíše o parodii hororu pro děti. Napětí jak vyplá žehlička.

• 23.7.2014  12:35
    Bláznivá dovolená (1983)

Klasický americký průjem s humorem opravdu jen pro ,,vysoce inteligentní'' američany.

• 28.4.2014  11:17

Troška...co jinýho čekat, než nevtipný nesmysl s debilem v hlavní roli, který o herectví slyšel možná v někde v hospodě.

• 23.2.2014  22:23
    Ženy na cestách (TV pořad) (2010)

Nerez a Horor se pohybují po povrchu sice krásných, ale záběry dvou stupidních stvoření kazících místech světa. Co věta, to perla. nebýt moderátora, dozvíme se leda tak, že Korozi (zlatuše, nebo jak se jmenuje to neidentifikovatelné stvoření) zůstal přilepenej hajzlpapír na prdeli a Thrilleru chutnal místní čaj.

• 19.1.2014  16:11
    Vlk z Wall Street (2013)

Otravná podivaná na hollywoodského krasavce, který oplývá dokonalostí a penězi. A? Pointa má být závist, či co? Nuda, trapárna. Další důkaz toho, že v Americe se mozek nepoužívá.

• 2.1.2014  16:31

konečně normální povedená komedie k obědu....né žádný americký nesmysly, žádná americká vlajka v každým záběru, žádní sídžejové, džejdžejové, najdžlové a podobný ultra trapní američtí ubozí blbečci.

<< předchozí 1 2 3