fantassia

Česko
Dignus est intrare

<< předchozí 1 2 3 4
    • 28.10.2017  22:03

Myslím, že Zeman je svérázný člověk a dokonce v pár případech bych řekla, že některé věci dělá, aby se druhým vysmíval, ale dělá to dobře. Kdo může rozumět, rozumí.

• 14.10.2017  14:52
    Příchozí (2016)

Škoda, že to neuměl říct bez mimozemšťanů. Podstata filmu a vlastně i skutečnosti byla vyřčená v prvních pár větách filmu, na dokreslenou pak už jen celý ten film. Paměť funguje jinak než jaká je představa lidí svázaných časem, kdy my si myslíme, že něco je napřed a potom a ve skutečnosti umíme vytvářet svou budoucnost a paradoxně i minulost a to ve zcela jiných zákonitostech než které ohraničuje čas. Výborná myšlenka,výborný nápad, docela slušný film.

• 11.10.2017  21:30

Nějak mi přijde, že jeden by býval stačil a víc už jich opravdu nemuselo být, totální ztráta času

• 19.9.2017  20:59

Jako pěkný a zajímavý to bylo, ale tenhle film má jen začátek a konec, prostředek chybí. Zajímavé řešení, většinou si divák domýšlí konec, velmi neobvyklé.

• 17.9.2017  20:59
    Přes kosti mrtvých (2017)

Další film z kategorie rozume braň se. Pověrčivá psychopatka venčí na vesnici feny, jak kdyby žila v paneláku, pak se jí nevím jak ztratí a protože psychopatka je učitelka, tak vezme v noci děti do lesa hledat psy, úžasně pomíchané hodnoty. Film nemá snad vůbec žádnou kontinuitu ani logiku, mimo to, že jeden nesmysl stíhá další. V dnešní době, kdy si kdejaká čarodějnice může oficiálně založit živnost, se už vážně není čemu divit, co dokážou lidi vyplodit a promíchat a zaměnit vědu s pověrou.Samozřejmě, že v době, kdy ochránci zvířat a lidi investujou velký prachy do zvířat, na lidi se kašle, zakomplexovaný důchodkyně oblíkají psy do značkových oblečků a krmí je šunkou a na druhý straně se úspěšně, ale zbytečně týrají zvířata, lidi jsou extrémisti a nedokážou už rozlišit pořadí hodnot, pak z toho vznikají psychopatický sračky kategorie, kterou jsem si pojmenovala v první větě. Naprosto nudná slátanina. Tenhle guláš mi nechutnal a to mám zvěřinu ráda.

• 15.9.2017  20:55
    7 životů (2017)

Hahahaha auauaaa skutečné scifi aneb dokonale nemožné. Planeta je přelidněná a proto je svět závislý na jediném úsudku magora v tomto případě magorky, aby lidé neumírali hlady a náhodou někdo jim nesnědl o jednu krysu víc, zřídí si tajný vyhlacovací tábor pro děti. Proč taková zbytečná práce, vždyť lidé si dneska zákonným způsobem vraždí své potomky sami, však na potratech bylo zabito mnohem víc lidí než ve světové válce. Ale což, však si odchovají nějaké ze zkumavky. Lidstvo se přeci dokáže zlikvidovat samo různými způsoby, i dneska lidé trpí hlady a hlady umírají i když na planetě jsou neobydlená místa nebo místa s hustotou obyvatel tak dva a půl na km2. Uzákoní se homosexualita a vymete je aida a mnoho dalších prostředků lidé mají a umí věci jejej,na to nepotřebuje nikdo jednu praštěnou čarodějnici, která by stejně nikdy takové moci nedosáhla. Za dokonalé zhnusení jsem chtěla dát jednu hvězdu, ale rozume braň se říká nic, tak nic....

• 14.9.2017  22:53

Film podle skutečné události, nijak se neztotožňuju s adventistama a navíc zastávám názor, že válka je zlo a je k ničemu, leda snad k tomu, že si lidé zvětšují utrpení, vlastní i těch, kdo si to nevybrali, civilistů. Hlavní poselství, které ve filmu zaznělo> "je nebezpečné mařit něčí přesvědčení, když jste o něčem přesvědčeni, není to legrace, to vás dělá kým jste" Pokud to není ničivé přesvědčení, měl by člověk člověku nechat svobodu, každý má svou cestu, jejíž smysl je vidět až na konci a lidé tak rádi předbíhají a představují si, že znají druhé, ve většině případů, ale neznají ani sami sebe a vůbec to zase nemusí být ve vřavě těžké bitvy se zbraněma. Je to látka k zamyšlení, hodně extrémně a naturalisticky zpracovaná.

• 12.9.2017  22:47

Každý vidíme jinak a každý vyslovíme jiná slova, potom je to i jiný obraz, jiný život a o tom to je, o setkání a rozloučení, o rozloučení a setkání, o slovech, o knihách, o slovech napsaných v knihách a o slovech, která dávají život a tím nás odlišují od hromady prachu. Nebyl to film o válce, ale o životě a smrti, docela klidně to mohlo být zasazené i do jiné atmosféry, ale ta válečná výborně posloužila. Úžasné herecké výkony, nádherná "žena oděná do vichřice" Emily Watson. Celkový dojem 90%

• 8.9.2017  22:11
    Bold Native (2010)

Mám ráda zvířata, ale taky je jím a jíst budu. Běžná menší chovná zvířata dokažu odchovat, zabít i upravit k jídlu, postupuju tradičním způsobem, bez týraní. Boj, který je tu agitován mi nepřijde ani správný způsobem a už vůbec ne účinností. Jsou tu použité některé záběry z týrání zvířat,pochopitelně vytržené z kontextu a zařazené do něčeho jiného, neschvaluju to, ale tenhle manipulativní typ filmů nemám ráda. Budou bojovat za práva zvířat, ale člověka budou nutit k tetování, protože všichni to mají a vůbec další nesmysly,které svědčí o nevyzrálosti protagonistů i tvůrců. Farmaceutický průmysl a jejich pokusy bych samozřejmě postavila mimo zákon, mnoha lidem by neuškodil návrat k bylinám, přírodě a půstu,když má hlad ať se nají, ale at se vrátí lidem rozum a poznají míru všeho a přestanou být extrémisti na jednu i na druhou stranu.

• 8.9.2017  20:01
    Uteč (2017)

Rasistickou kritiku ponechám na jiných, jsou tu na to odborníci, ale aby třebas bílá, sice trochu ujetá, baba zhypnotizovala někoho mícháním čajíčku, no to je vážně silný kafe teda čaj i na mě a to mám ráda hodně silný. Že by někoho mohla zdrogovat, to by v jejích silách bylo, ale hypnoza, vážně?

• 8.9.2017  09:55
    Kendrick Lamar - Alright (hudební videoklip) (2015)

Tak ten těžce není v pohodě i když to stále pokřikuje

• 8.9.2017  09:39
    Sia: Elastic Heart (hudební videoklip) (2015)

Je to plytké, prakticky nic mi to neříká, možná, že si někdo zase šlehnul, škoda času

• 6.9.2017  22:56
    I dva jsou rodina (2016)

Je mi líto, ale ani trochu to se mnou nehlo, nesmála jsem se, nudila jsem se a dramatu jsem nevěřila, působilo to na mě jako kýčovitá lež, nemám ráda umělotiny. Prázdné s pozlátkem navrch, stejný kýč jako skleněná blyštivá koule na stromeček, dokonalý křáp bez valné hodnoty, navrch pozlacený, uvnitř dutý. Za mě nula bodů, nula hvězd.

• 3.9.2017  00:23

Velice dobře jsem se bavila, trochu mi tam vadil ten juvenilní vztah bodyguarda a agentky, pro mě byl přehnaně afektovaný, tak trochu rušivým elementem, ale film jako celek super. Vtipné, pěkná práce.

• 31.8.2017  18:28
    Birdman (2014)

To jako vážně? Co to mělo být? Pro mě žádná komedie a dokonce ani tragedie, po hodině a dvaceti minutách mě trochu zaujal rozhovor paní redaktorky s hlavním protagonistou, ale u mě to ani na půl hvězdy nestačilo. Nudila jsem se moc. Nevím no, když vidím vaše komenty a hodnocení, připadám si divná. Jen jednu světlou vránu tu vidím, tak jo verbal, měla jsem si tvůj koment přečíst před tím, než jsem to pustila, dobře mi tak. Komentář od larelay> cítím to taky tak nějak :-) Jediné, co mě pobavilo byla moje asociace z reálu, v našem okolí se pohybovala jedna existence, taky trochu magor jako byli ve filmu, jen to nemusel hrát, byl reálný a uměl vydávat skřeky páva, všichni jsme mu říkali pípák a tenhle pípák z filmu je oproti němu opravdu dokonale umělej. Jak si jednou zvyknete na originály těžko je budete nahrazovat umělotinama...

• 31.8.2017  11:29
    Hra o trůny - Série 7 (série) (2017)

Máloplatný, ale tady prostě uvidíte to, co jinde vidět není. Sledovala jsem i dokument o tom, kolik lidí zapálili a jakým způsobem natáčeli scény s draky, chrlícími oheň na protivníkovu armádu, ale k věci. Už dávno jsem se přestala rozčilovat nad jednotlivostmi, které nedávají smysl u filmu, který celý nedává nějaký smysl, protože je to pohádka, já nejsem ani scenarista ani režiser, já jsem jen konzument a buď se bavím nebo ne.Tady mají třeba draci jen jednu hlavu, ale kolik hlav diváků, tolik názorů a tolik tvůrců a tolik režisérů, ani bych ta mínění nechtěla počítat, kolik by vzniklo různých díleček o této hře:-) Sleduju to spíš už jen ze zvědavosti, ale pořád mě to baví, takže si počkám i na osmičku

• 31.8.2017  03:24

Netušila jsem, že to bude seriál. Pokud se vám nechce moc přemýšlet a nechce se vám spát, je to tady. Pohádka pro velký děti, ale proč ne.

• 30.8.2017  00:45
    Teorie tygra (2016)

Dlouho jsem neviděla žádný český film, je to o tom jak si kdo ustele, tak si lehne. Nedá se to paušlizovat, ale možná někteří partneři to tak žijí, rozhodně není co závidět, popření identiy druhého a skoro ztráta osoby jako takové, to je tragedie a takový život je asi horší než smrt. Herci byli výborní hvězdy jsou jen pro ně, Bartoška pohodář, jen si nedovedu představit, kdyby ho takhle baba terorizovala, že by se pořád jen usmíval. Úsměvné bylo, že nápad dostal od papouška či co to bylo. Balzarová a ostatní herky byly tak uvěřitelné, že mi to šlo na nervy a proto se mi z toho vytratila ta komedie a dala bych to spíš do tragedie, ale evidentně jsem nebyla ve správném rozpoložení, po druhé do toho určitě nepůjdu

• 23.8.2017  22:56
    Brimstone (2016)

Na obrázek o jednom magorovi to bylo až moc dlouhý a opravdu se to táhlo. Náboženství není zlo,jak tu někdo píše, zlo jsou jen magoři, kteří dokážou zneužít všechno a to obzvlášť proto, že lidi už nedokážou rozlišovat, tak potom kdejaký magor může vydávat dobro za zlo a zlo za dobro a bude se to táhnout jako červená nit, protože kdekdo se občas snaží, aby žebříček hodnot přehodil jak se to jeho zvrácenosti zrovna hodí do krámu. Dobře zahraný, výbornej finiš>peklo je absence lásky a dobra a nejhorší na něm je, že je definitivní. Proti peklu, tenhle film byl sice zbytečně dlouhý, ale zaplať PánBůh měl svůj konec;-)

• 24.7.2017  00:09

Moc hezký, žádná mravouka, pěkně na tvrdo vysvětlený, jak není třeba někomu vysvětlovat tisícem slovních obratů jak to vypadá, když tě bolí břicho, stačí zařídit, aby toho druhýho začalo bolet a bude všemu rozumět dokonale a perfektně, prosté, naturalistické a hlavně velmi funkční. Za čtyři

• 23.7.2017  14:45
    Angel Heart (1987)

Angel Heart,Lou Cypher, nomen omen, ale víc než to mě asociace vedla k Nátanovým slovům ke králi Davidovi "Ty jsi ten muž" Film mě nevtáhl, herecké výkony byly super, ale bylo to tak nějak daleko od všeho k čemu to mělo být, prostě zase trochu nesmysl, ani Faust ani anděl ani ďábel. Když to nedává smysl nalepíme mysteriozní a je to, no ale to mně nestačí. Na ďábla bohužel nestačí manikůra a žluté oči, na prokletí a zatracení nestačí být vyděšeným chudákem, který neví, co dělá. Zlo je volba, vědomá svobodná volba.

• 22.7.2017  23:44
    Zmizení (2013)

S tímhle filmem mám trochu problém, není to jednoznačná nuda, jak někteří tvrdí, vydržela jsem do konce a to proto, že mě to udržovalo ve zvědavosti jak to dopadne a jestli "vrahem je zahradník". Myslím, že je to víc psycho než krimi, protože nápady brát spravedlnost do vlastních rukou, přestože nemám žádné důkazy a nic mě k tomu neopravňuje s výjimkou démonů ve vlastní hlavě, má dnes kdekdo. Jednoduše to říká jedna má kolegyně "vo magora nezakopneš" to je tak asi nejvýstižnější. Slušně zahrané, tik oka sexy, zbytečně dlouhé,jak to dopadlo si domyslíte podle vlastní chuti, modlil se za nejlepší byl připraven na nejhorší a dělal si podle sebe, co ho napadlo,kdo ví jak to s ním dopadlo, na víc jak tři to nevidím

• 18.7.2017  22:01
    Spy Game (2001)

Dlouho se mi nechtělo k žádnému filmu nic říkat, ale ještě se musím usmívat, herecký koncert pana Redforda byl nádherný, Brad se prostě měl od koho učit.

• 25.2.2017  13:02

Tak takhle opravdu ne. Je to sice hezký pokus vylíčit nějaké věci typicky evangelickým způsobem,ale přemýšlejícímu divákovi okamžitě dojde, že tam něco není v pořádku. Tenhhle film může být tak leda pro děti jako pohádka, ale potom později tomu už nevěří, svým způsobem je to medvědí služba. Reformované církve zdůrazňují, že konečnou autoritou je pro ně evangelium a pak to takhle dopadá, Písmo si může každý vysvětlit jinak a pak tito autoři slibují jakési nedohledné nebe nad námi a to je pro inteligentního člověka nepřijatelné. Prezentují světu nějaké své představy o Bohu, které jsou naopak odrazující. Jsou různé mentality, lidé říkají, že smrt je přirozená, no to je jiné téma, ale v naší mentalitě je toho mrtvého rychle zabalit , pohřbít a pak už o tom nemluvit, jiné kultury zase s nebožtíkem provádějí různé obřady a cítí smrt ještě jako smrt, ale to je mysterium nedá se vysvětlit ani banalizovat. Biologicky se buňky, které se obnovovaly přestanou obnovovat, medicína jen konstatuje smrt, ani filozofie to nedokáže vysvětlit, platonská filozofie řekne člověk patří do světa idejí nechá tady tělo vznese se na nebesa, ale to už dneska nikdo nevezme. Neomarxisté se tím zabývali ale se smrtí si nevěděli rady, Složenicyn si tuhle otázku položil v Soustroví Gulag, kde všechny lidi v táborech týrají a vedle toho popsal oddělení rakoviny, kde se o ně starají, ale umírají všichni at se o ně někdo hezky stará nebo s utrpením. Odpověď může být jen theologická. Starý Zákon nedává vysvětlení žádné, všichni jdou do šeolu.V Izajášovi 5:14 se píše, že šeol je ‚prostorný a bezmezně rozevřel ústa‘.Všichni tam jdou, ale je tam příslib, to je typické pro starý zákon, že není nic definitivní, duše spravedlivých jsou v rukou Božích, to je příslib starozákonní, je to přechod.V katolické nauce se ten přechod jmenuje očistec,který patří k smrti, protože je to přechod k něčemu novému. Na některých obrazech očistce je vidět jak se tam ty duše škvaří, ale ani tomu už dneska nikdo nevěří, hlavní námitka proti tomu je představivost, všechny věci se vysvětlují symbolicky a tragedie dnešního člověka, je brát symboly doslovně a to není možné. Tridentský koncil říká, že duše spravedlivého dostává v okamžiku smrti ještě trest, který ho očišťuje od jeho hříchů a nedostatků a modlitby věřících mohou přispět duším, které jsou v tomto stavu očišťování. Tedy tam se nemluví o místě, ale o stavu. Smrt je tedy transitus, přechod, ten přechod je bolestný, ale očistný. Očistec viděli všichni svatí, kteří měli mystické zážitky. Co se týká otázky pekla, je to předně mysterium, jsou o něm zmínky ve všech mytologiích i náboženstvích, v evangeliu je hlavní zmínka u Matouše v 25. kapitole 41 "Potom řekne těm po levici...." Michelangelo v Sixtinské kapli znázornil peklo na obraze posledního soudu, které je velmi výrazné, je poměrně taky jen částečné a samozřejmě symbolické vyjadřující postoj člověka, který vidí, že je zlo a musí se potrestat, ale starší vyobrazení ukazují spíše na to původní starozákonní, šeol a všichni jsou tam dole a Kristus jim podává ruku, obraz vyjadřující, že není ani jeden, kdo by si zasloužil tam nebýt, s výjimkou těch, kteří přijmou Kristovu ruku a kdo ji nepřijme, tam je jen červená skvrna, to neví nikdo, to je tajemství, mysterium. To je jiný obraz, který vyjadřuje jediné, kdo přijme tu ruku a kdo ne, kolik jich je tam, nevíme.Vyjadřuje, že lidský život nemá smysl, pokud tě Kristus z něho nevytáhne. No tak když se necháme spasit a Pán nás z toho pekla vytáhne tak kam to přijdeme do nebe? To je zase obrazné, evangelium má výraz věčný život. Tady jsou zase různé představy, že je to strašně dlouhý čas, filozofové si to zase představovali tak, že čas je tam, kde je pohyb, kde není pohyb, tam je věčnost. Je to tedy věčnost, ale je to ještě život? U primitivních národů je ta představa cyklická, bůh Chronos. Bible starozákonní nemluví hned o věčnosti, ale o čase, který každý dostal, aby něco vykonal,člověk dostal svůj čas, Země dostala svůj čas, proroci dostali svůj čas, Izrael dostal svůj čas a je tam psáno, že všechny časy jsou v rukách Božích a v Novém Zákoně, Kristus dostal čas, On, který je věčný, vstoupil do lidského času na 33 let, co se s tím časem stalo? Ten Jeho čas se stal věčným. Jeho narození je věčné, Jeho život je věčný, nic se neztratilo. Všechno, co je s Ním se vrátí a co ne, to jde kamsi do šeolu, i ta chvilka na pouti, to setkání s přítelem, s lidmi, se kterými jsme žili, věčný návrat všeho dobrého a věčný zánik všeho zlého.Olivier Clément píše věčnost není čas, věčnost není místo, věčnost je život a život je setkání. To je zase jen symbolické.Pak vidíme morálku laickou, kolik lidí se už obětovalo za stát a za mír a za všechno, kolik vojáků zemřelo a přitom jsou ty státy stále bestiální a je to horší a horší a co už bylo obětí, vidíme, že v tomhle světě není spravedlnost a všechna náboženství stojí na tom, že nakonec bude spravedlnost a přece lidi do toho posmrtného života nespěchají s výjimkou světců, proč? No tohle je můj život na co mám chtít nějaký jiný život, tady ten domek mi stačí, na co nějaký palác na nebesích kdesi :-D Lepší? Co je lepší? Žijeme v slzavém údolí, ale já ještě plaču dobře, nechte mě tady v klidu tlít. Všechna náboženství člověk přijímá jako něco z nouze. Kdo se obětuje, stokrát víc dostane, no to říkají budhisté taky a mohamedání taky a křesťanství tady nemá nic nového, je to všechno stejné, jen s jedním rozdílem, Kristus nevstoupil na nebesa, ale vrátil se zpátky a vstal z mrtvých, neslibuje nebe někde kdesi nad oblaky, ale vrátí ti lidský život proměněný,ne nějaký jiný někde jinde, ale ten tvůj vlastní, který žiješ, tedy jediná podstatná nauka, která odlišuje křesťanství od jiných, je nauka o vzkříšení. Tak to předkládá Pavel 1 Kor 15,19

• 20.2.2017  02:24

"Slávou Boží je skrýt podstatu věcí a ctí králů je, znovu ji najít" úžasný příběh:-) jen ty herce měli vyměnit Hamana s králem, ale to bych už asi chtěla moc, ale i tak dávám čtyři hvězdy i když ve filmu jich bylo mnohem víc...

• 18.2.2017  11:11
    Giuseppe Moscati (TV film) (2007)

Po dlouhé době hodnotím film plným počtem hvězd, film je o světci a tvůrcům se skvěle podařilo ten obraz vykreslit. Pročítám komentáře a je mi líto některých, kteří nechápou. Jeden úzkoprsý farizejský názor, co snímá hvězdu za nemorální scény je v těžkém omylu. V životě se takové věci dějí a lidé je mají na očích, že je někdo svatý neznamená, že se s lidskou bídou i v této podobě nikdy nesetká a že bude žít v uzavřené zahradě, ale jeho láska je tak velká, že ho to nemůže nijak pošpinit. Další ateistický názor, že všechno je zbytečné je opravdu velmi, velmi smutný, protože svatí vědí, že nic, co udělali dobrého se ve věčnosti neztratí,naopak všechno materiální pomine, tak i doktor Moscati bude zářit jako hvězda celou věčnost pro hluboké ctnosti, kterými se ozdobil. Tyto ctnosti(láska, trpělivost, pokora, radost, soucit, milosrdenství, tichost, sebeovládání) nejsou smrtelné, nejsou složené z částí a proto nepodléhají rozkladu jinak je tomu s věcmi materiálními, které rozkladu podléhají. Jediné na čem záleží je k čemu materiální věci okolo sebe lidé použijí. Ve své podstatě jsou neživé materiální věci amorální, teprve když je uchopí svobodná lidská vůle mohou se stát nástrojem ke zlu pro druhé nebo k dobru pro druhé a následně je vidět odkud to vychází a kam to vede. Tvůrcům se podařilo zachytit a vypovědět to, co je lidským očím neviditelné, ale lidskému srdci pochopitelné, díky žijícímu Duchu Krista a osobám, které mu kladně odpověděli, stejně jako Moscati, Matka Tereza, pater Pio, ale třeba i princezna Anežka česká a mnoho dalších, kteří se stali blázny v očích mocných, materiálně zajištěných lidí a naplnili se láskou, která jim dala co oko nevidělo a ucho neslyšelo a k tomu věnec nepomíjející....

• 3.2.2017  00:38
    Mlčení (2016)

Očima každý vidí jinak a proto skeptikové řekli, nemůžeme poznat pravdu. Režisér tu nastínil některé otázky, které si divák nenásilně zodpoví každý sám, podle svého cítění. Aktéři se ve filmu dostávají do situací doslova na tělo a bude jejich duševní a duchovní sféra znásilněná, zůstane svobodná nebo bude vykoupená? Všechno má svou cenu...Mlčení Boha, námět starý jako sama Kristova křížová cesta. Ono mlčení trochu připomíná Kristovo mlčení v Dostojevského Inkvizitorovi. Andrew Garfield absolvoval duchovní cvičení u jezuitů a na jeho vyjádření to bylo opravdu poznat. Jako hlavní postava se tu modlí o pomoc a odpověď, nedostává žádnou hlasitou odpověď, vidí jen obraz, tichou odpověď.Umění je vidět v existujících věcech, věci další, umění je spojovat věci, ne je překroutit nebo rozdělit. Umělec je tak velký jak velkou věc dokáže vyjádřit.... Trochu z historie:Do Japonska přinesl křesťanství sv. František Xaverský (15. VIII. 1549). Půl století mohli žít křesťané svobodně, a v roce 1596, kdy začalo jejich pronásledování, bylo jich už více než 300 tisíc. První mučedníci byli ukřižováni 5. II. 1597 v Nagasaki. Nejproslulejší z nich, Pavel Miki, se narodil v japonské rodině (1564-66), vstoupil k jezuitům a úspěšně hlásal evangelium svým krajanům. Spolu s ním podstoupili mučednickou smrt další 2 japonští jezuité, 6 španělských misionářů a 17 japonských laiků (tři z nich byli dosud chlapci – 12, 13 a 14 let). V roce 1862 byli tito prvomučedníci Dálného Východu prohlášeni za svaté. Jejich svátek slaví katolická církev 6. února

• 17.12.2015  22:21
    Love (2015)

Špatný porno a ještě horší film,drama bych neřekla ani bych to tak nenazvala, spíš tragedie intelektu. S láskou to nemá vůbec nic společné.

• 4.2.2015  14:03
    Slídil (2014)

Slizounek byl dostatečně slizkej, mám podezření jestli ten člověk netrpí nějakou zdravotní poruchou, vyznačující se těma vytřeštěnýma očima. U filmu jsem usnula a klidně se dodívala druhý den, takže zas takový napínák to pro mě nebyl, ale dobře, dalo se na to dívat, podle mě opět:jednou stačilo.

• 30.1.2015  23:59
    Nymfomanka, část I. (2013)

Bohužel, ale tohle už fakt ne, můžu mluvit o čemkoliv , ale takhle diváka obelhávat /ne obelhávat ne, musím to napsat natvrdo > obechcávat/ a ještě tak trapným způsobem, tak to ani náhodou, Nepřesvědčil mě dokonce ani ten dědek,že by v životě chytil byť jedinou rybu a to o rybách nic nevím, ale ten zbytek byla tragedie

<< předchozí 1 2 3 4