Šťastně až do smrti (2022)

Taťka dcerušce  předložil pikantní příběh se šťavnatou mrchou a stejně si nedala říct, co už no , málokdo se dokáže poučit z cizí zkušenosti, sám si to musí projít

Matka Tereza: Ve jménu ubohých (1997)

Tenhle film jsem viděla kdysi dávno, chtěla jsem se na něj podívat znovu, když vidím, kolik neskutečných pomluv se teď světem šíří a  žel nemůžu ho už nikde najít.  Geraldine v něm byla výborná.

V žoldu smrti (2022)

První půl hodiny mohla být hotovo za pět minut a tak dál. Zbytečně protažené, mnohokrát ohrané jak někoho hodí přes palubu, bojuje o život mstí se, už mě to nějak nebere....

Liberace! (2013) (TV film)

Tak  jako teplouše a jiný úchyláky fakt nemusím, ale Michael to  zahrál výborně, toho hnusu tam nebylo tolik jako psycho, což je pro mě únosný, docela jsem se bavila, ale po druhý to nemusím. No ale byl tak očividná bukva, že není možný, aby to neviděla celá veřejnost.

Bestie (2003)

Hledala jsem jinou Bestii, ale našla jsem Štěpána, co už požehlila jsem zatím,  co Štěpán všechno pokosil :-)

Sandman (2022) (seriál)

Myšlenka by byla super, komiks předlohu neznám, ale docela určitě nejsem se jediná, kdo zaregistroval jak se heterosexuální herci předbíhají zavděčit úchylům a dělají ze sebe perverzní propagandu něčeho, z čeho se jim jednou bude chtít blít

The Gray Man (2022)

Od Ryana vždycky očekávám trochu víc, ale jde to dolů, když nebudu moc kritická a beru to jako oddechovku, tak neurazí, ale má na víc, škoda no

Hawkeye (2021) (seriál)

Slovy protagonistky zvláštní šípy, hustej oblek, mými slovy, nudná série celkem o ničem, dobrý tak na pozadí k žehlení

Princezna (2022)

Na vietnamský režiséry ještě nedorazila ideologická vlna LGBT, tak je to po téhle stránce  čistý. I když to, že  princezna pořádá dvoumetrový chlapy je celkem pohádkový, ale pro menší děti to moc není

Lost Highway (1997)

U takového filmu je výhoda, že si můžete jít uvařit kafe aniž byste to stopli a docela jistě se nic zvláštního nestane :-) Utahané a schizofrenické, ať se nad tím rozplýváte jak chcete, je to ztráta času