Zombi 2 (1979) odpad!

Už mě filmy s touhle tématikou začínají vadit. Navíc, když triky nejsou dobře udělané a herecké výkony jsou příšerné. Je to sice staré, ale to není výmluva. Já staré filmy uznávám. Přišlo mi to naprosto bez emocí a také nepravděpodobné chování všech účinkujících. Nějaká dobrá scéna se tam našla, ale ne tak, abych tomu dala alespoN 10%...strašná nuda

Lip Service (2010) (seriál)

Pro mě rozhodně nejlepší seriál s gay tematikou, jaký jsem prozatím viděla. Ostatní byly taky perfektní, ale tento je hodně nenucený, neleze divákovi do zadku, je prostě svůj. Hodně realistický, místy vtipný, dojemný a hlavně se neohrává. Téměř všechny postavy jsou mi sympatické a hlavně naprosto normální. Od prvního dílu jsem věděla, že jsem se do Lip zamilovala. Hned jsem se se všemi postavami seznámila na samém začátku a nyní sleduji jejich zvraty, pokroky, prostě vše. Doufám, že se bude i nadále natáčet a neutne se to s otevřeným koncem.To nesnáším

X-Men: První třída (2011)

Nemohu si pomoct, ale hrozně jsem se nudila. Přišlo mi to tak zdlouhavé. Neříkám, že film je špatný, ale na mě absolutně vůbec nezapůsobil...jednu hvězdičku dávám za pár vtipných momentů. Já prostě takové filmy nemám ráda. První dál je ještě fajn, Wolverine taky, ale tady jsem to jenom přetrpěla.

Ošetřovatel (2011) odpad!

Tak tohle byla taková ztráta času...tomuhle filmu nemohhu dát ani 10 %...nesnáším tenhle typ humoru a ještě k tomu, když ve filmu zvířata mluví a nefungují, tak jak mají. Nento film byl prostě nehorázně trapný a nikomu ho nedoporučuji...stáhla jsem si to hlavně kvůli Stallonovi, ale nedošlo mi, že bude pouze mluvit jedno ze zvířat...

Rošťáci (1985)

Buráky jsem milovala jako malé děcko. Měli jsme to puštěné skoro furt. Hlavně tupoun byl uzasný. Ale ctyři hvězdičky spíše patří nostalgii, než samotnému filmu. Kdybych ho viděla těd, asi by to byl pro mě čistý průměr, na který se znovu podívám. Ale furt ho mám v té dětské paměti, jako hodně dalších filmů, takže tohle hodnocení je více ovlivněné

Klíšťata (1993)

Na to, že je to videofilm, tak jsem maximálně spokojená. Horory o hybridních zvířátkách mám ráda, navíc, když se jedná o klíštata. Nejvíce jsem nadšena z kamery. To je takový ten typ "hororu", na který se rada jednou za čas podívám. Je jednoduchý, nehraje si na něco , co není a snaří se hlavně zaujmout vizuálností, což se jim podařilo.

Ztracení chlapci (1987)

Dobře natočený, leč průměrný film, ke kterému se budu ráda vracet. Tohle je pro mě prostě tří hvězdičkový snímek, s příjemným obsahem a ještě lepším hereckým obsazení. Je to film dělaný hlavně pro puboše, takže nezklamal. Takže je dobře, že jsem ho viděla v mém "nejdrsnějším" obodobí:-)

Americký vlkodlak v Londýně (1981)

Poměrně napínavá komedie. Jako horor to na mě rozhodně nepůsobí. Je to průměrný snímek s dobrým hereckým obsazením, ale tohle já moc nevyhledávám. Viděla jsem ho jednou, jsem za to ráda, líbilo se mi to, ale mě to naprosto stačí. Příběh je poměrně jednoduchý, což není překážka, ale možná je to další důvod, proč bych si tento film podruhé nepustila. Musím ovšem podotknout, že je dost nadčasový a hlavně proměna člověka va vlkodlaka je naprosto famozní. Ta se povedla z celého filmu nejvíce. Je skvělá. To byla ještě doba, kdy se vše digitálně nedotvořilo a práce masek byla ještě poctivá.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Boží, na tenhle film jsem čekala a dočkala jsem se! Druhý díl je o dvě třídy lepší, než první. Je akčnější, zábavnější, napínavější, místy retro, s nádechem osmdesátek a hlavně s mými oblíbenými krásnými, skvěle udržovanými staříky pohromadě! Nechyběla ani ukázka bombastických zbraní a krvavých scén. Já jsem maximálně nadšená a předčilo to mé očekávání! Rozhodně 5 hvězdiček

Zahrada (1968)

Tahrada má velmi tíživou a depresivní atmosféru. Herecké obsazení nemohlo být lepší a hlavně živý plot vytvořený z lidí? To je mi tedy nápad. Skvělý krátkometrážník. Jedno z mých nejoblíbenějších děl Jana Švankmajera