Bratři jak se patří (2003)

Hodně příjemně jsem se pobavila. Vtipná komedie s dobrými herci. Proč ne? Nejlepší jsou scény, když jsou odděleni, protože jsou na sebe tak zvyklí a závislí, až je to neuvěřitelné. Povedený film.

Toxický mstitel (1984)

Jak já miluji tyhle pitomé filmy, které s hororem nemají nic společného, za to nechutných scén je tam až až:-). Fakt jsem se u toho zasmála a ani jsem se nějak zvlášť nenudila. Je mi jasné, že to není myšleno vážně, proto tolik hvězdiček. Kdyby to myšleno vážně bylo, tak tomu dám jednu hvězdičku a ani bych neměla potřebu psát komentář.

Vincent (1982)

Vincent patří rozhodně mezi mé nejoblíbenější krátkometrážní filmy. Kdyby film pokračoval ve stejném duchu další hodinu a půl, asi by to pro mě byly mínusové body. Jeho krátkost ho dělá ještě dokonalejším.4, 25*.

Noční hlídka (2004)

Je to dobře natočený film....bohužel má mnoho hluchých míst. Proto tři hvězdičky....už to místy začíná být nuda.škoda

Pavučina snů (2003)

Velmi dobrý horor až na ten konec. Ten mě velice zklamal. Knihu jsem četla,docela se to drželo. Víceméně, ale ten konec nic moc. Mám ráda ty lepší horory podle knižní předlohy Stephena Kinga. Konkrétněji bych to tedy hodnotila na 3, 75*

Tři muži v negližé (1995)

U mě tento film splňuje vše, co od komedie očekávám. Nejlepší byl pro mě bezpochyby Patrick Swayze, který to zahrál tak moc bravůrně. Je až neuvěřitelné, že na mě fyzicky zapůsobil jako muž, i jako žena:D.

Vášnivý jedlík (2008) (pořad)

Tento pořad je fajn tak akorát pro zábavu. Fakt nerozumím, že do sebe dokáže narvat tolik jídla. Jak já nemám ráda tučná a extrémně nezdravá jídla, tak si občas slintnu, když to vidím, a to hlavně proto, jak to krásně komentuje:D

Hledači pokladů (2010) (pořad)

Chtěla bych dělat to, co oni. Ráda se přehrabuji v přemíře harampádí. Smůla je, že bych si je chtěla většinou nechat:-)