Máte slovo (2008) (pořad)

Já tu ženskou opravdu nemám ráda. Ona snad dělá všechno špatně. Nedodržuje si zdravý odstup, nenechá nikoho domluvit, je arogantní, s každým má problém. Pořad by to nebyl špatný, ale ona ho hrozně kazí. Škoda...

Nahá jsi krásná (2009) (pořad)

Proč ne. Libor Šula krásně šišlá, ženy si na chvilku zvednou sebevědomí, pořad není udělaný nejhůře. Já s ním problém nemám. Nevyhledávala jsem ho, ale když byl v TV, ráda jsem se na něho podívala a občas se zasmála.:-)

Česko Slovensko má talent 3 (2012) (pořad) odpad!

Když to u nás bylo poprvé, tak se to ještě dalo. Bylo to něco nového, lidi to sledovali. Ale když je to každý rok, tak to ztrácí na kouzlu a spíš je to trapné, než záživné a letos tam nebylo nic, co by mě alespoň trochu zaujalo. Nevím, kdo bude vystupovat příští rok.

Zase ona! (2010) odpad!

Nehorázná sra.ka. Nudila jsem se od začátku až do konce. No, abych vlastně byla upřímná, tak jsem ani ke konci nedostala. Typ humoru, který jde naprosto mimo mě. Jenom samé přehrávání a žádná originálnost. Nejhorší na tom všem je, že tam hrály v podstatě v hlavní roli mé dvě velice oblíbené herečky Sigourney Weaver a Jamie Lee Curtis. Obě tam byly skvělé. Jsou to taky paní herečky, o to víc ale mrzí, že hrály v takové hrozné hovadině. Ani ty dvě mě nedonutily k tomu, abych tomuto filmu dala alespoň jednu hvězdičku.

30 dní dlouhá noc (2007) odpad!

Nekonečná nuda, která byla bohužel myšlena vážně. Neoriginální horor s jen jedním přesvědčivým hercem a to Joshem Hartnettem

Moucha (1999) (seriál)

Tak na tohle jsem se vždycky moc na těšila, když jsem si pustila supermax :-)

Čokoláda (2000)

Dá se snad dát filmu, ve kterém je pořád čokoláda, romantická atmosféra, skvělý Johnny Depp a ještě lepší Alfred Molina něco jiného než 4 hvězdičky?

Běžící muž (1987)

Tak běžícího muže jsem si naplno užila. Mám ráda takové filmy, kde to osmdesátkama a devadesátkama jenom stříká! Arnold byl skvělý, jako v každém akčním filmu a tento nebyl vůbec špatný. Není to nejlepší, ale má to skvělou atmosféru a hudbu. 3, 90.

Zrůda (2003)

Charlize Theron předvedla neuvěřitelný a přesvědčivý výkon v mrazivém životopisném filmu. Tento film mám vážně hodně ráda. 4, 80

Televarieté (1970) (pořad)

Nevtipné, kýčovité, trapné a publikum obludné. Scénky, které si připravili Vladimír Dvořák s Jiřinou Bohdalovou nejsou vždy nejhorší. Tady je důkaz, že humor není pouze o vulgárnostech, ale dokáže být někdy i trochu inteligentní. Těm dvěma dávám lepší hvězdičku, ale zbytek, který bohužel trvá alespoň hodinu je hrozný. Vím, že ta doba byla velmi třpytivá, kýčovitá a trochu nevkusná, to by mi ani tak moc nevadilo, ale vadí mi, jak se to tváří velice ideálně, bezproblémově, lidi ze sebe dělají idioty. Vše je podle šablony, bez kapky improvizace. Kdyby ti dva měli větší prostor, možná bych dala i hvězdičky tři.