Bruno (2009) odpad!

Další film, který vůbec nemusel vzniknout. Pro mě teda postrádal veškerý humor a navíc byl víc než trapný. Cohen je mi velice nesympatický a jeho smysl pro humor je mi naprosto neznámý. Neztrapňuje jenom sebe, ale i mě, když se na film dívám. Bruno si ode mě nezaslouží ani hvězdičku.

District 9 (2009)

Hovadina. Takovou blbost jsem vážně nečekala, ale co už, vždy mě něco překvapí:-). Jednu hvězdičku dávám za docela povedený závěr filmu. Nejvíce mě štval ten rádoby nesympatický úředníček, a "kreveťáci". Což je smutné, když ve filmu nešlo v podstatě o nic jiného...

Halloween II (2009)

Zbytečně mnoho sprostých slov a brutality. Nemá to s původním halloweenem nic společného...když se na to dívám, tak slyším jenom jednoduché dialogy a uječenou vulgární puberťačku. Snové scény jsou pro mě úplně zbytečné, špatně zvládnuté. Tento film postrádá veškerou napínavou atmosféru. Prostě velké zklamání. Dvě hvězdičky dávám pouze mému oblíbenému Bradu Dourifovi.

Jamieho rodinné Vánoce (2009) (pořad)

Jamie je super a dělá výborná jídla a ty Vánoční jsou bezesporu nejlepší:-)

Krvavý Valentýn (2009) odpad!

Byl to můj první film v 3D podání a musím říct, že jsem dlouho nebyla tak znechucena. Líbila se mi pouze jedna scéna a to když proti mě letěl krumpáč, to jsem měla opravdu tendenci si dát ruce před obličej..velice jsem litovala toho, že jsem za to dala tolik peněz. Ale zkušenost je zkušenost. A to jsem docela fanoušek béčkových i céčkových filmů, pokud se u toho ale člověk zasměje. Tohle bylo bohužel myšleno smrtelně vážně.

Nahá jsi krásná (2009) (pořad)

Proč ne. Libor Šula krásně šišlá, ženy si na chvilku zvednou sebevědomí, pořad není udělaný nejhůře. Já s ním problém nemám. Nevyhledávala jsem ho, ale když byl v TV, ráda jsem se na něho podívala a občas se zasmála.:-)

Nezvaná (2009)

Další novější horor, který na mě docela zapůsobil. Nic velkého jsem od filmu nečekala, což je možná dobře, o to více se mi líbil. Má docela originální příběh, nejsou v něm výrazné dějové trhliny a místy i trochu napínavé. Pro mě je to normální horor na jedno podívání. Není špatný, ale bomba nebo něco ohromujícího také vůbec ne. 2,90*.

Pan Nikdo (2009)

Jak začít. V prvé řadě mám z filmu velmi rozporuplné pocity. Pan Nikdo není rozhodně originální, ovšem výborně natočený snímek, který je trochu chaotický, sugestivní a namyšlený. Mám dojem, jakoby si nás diváky trochu i dobíral. Vsadím se, že každý tento film vnímá a chápe trochu jinak a určitě jsou tady takoví, kteří ho nechápou vůbec a budou si ho chtít pustit tolikrát, až se jim to povede pochopit. Sama mám dvě hypotézy, ale ani nimi si nejsem jistá. Mám ráda složité a silné filmy, ale i přes klady, který tento film má, tak jsou v něm i věci, které mi hodně vadí. A není jich málo. Pro mě je to rozhodně délka, míchanice žánrů, nepřesvědčivá snovost, rádoby "zmatená" kamera, nevěrohodný Jared Leto, a proto všechno je pro mě film naprosto emocionálně chladný. Ještě nevím, jak mám film ohodnotit. Snímek je propracovaný, ovšem někdy je na škodu, když je vše naplácané do dvou hodin. Na tento film musím být příště správně naladěná. Pokud budu mít chuť se na něj ještě někdy podívat...Mr.Nobody je dobrý film, ale zřejmě ne pro každého. Má u mě až moc ALE...myslím, že mě mnoho lidí bude nenávidět a mnozí mě budou považovat za nechápavou, že se mi film vlastně moc nelíbil, ale s tím já už nic neudělám. Ovšem je to trochu překvapivé. NENÍ TAK DOKONALÝ, JAK SE TVÁŘÍ...

Rec 2 (2009)

Když jsem viděla jedničku, tak jsem byla překvapená, že to bylo opravdu koukatelné a fakt to stálo za to. Tak jsem se těšila na dvojku. Dívám se dívám a nudím se. Jsou tam nesmyslné místa, není to absolutně lekavé, nic. Dvojka chtěla nejspíš přilákat diváky na střílečky nebo já nevím na co. Celkově to na mě působilo jako nějaká "hororová" hra. Teď už jsem měla pohled jenom na zrůdy. V jedničce panovalo alespoň nějaké napětí...docela zklamání. A to jsem ještě přemýšlela nad odpadem. Ale po vizuální stránce to nebylo tak špatné.