Obchodníci s bolestí (2023)

Jako určitě zajímavý že je to podle pravdy. Tak to až mrazí jak jsou ty lidé sobečtí.. ale po filmové stránce to nesahá wlkovi z wall street ani po kotniky.. ale neříkám že je to špatný film - to určitě není ..

Dvě slova jako klíč (2023) odpad!

Asi jsem nepochopil, co tím chtěl básník říct. Zatím co "jednička" měla hlavu a patu, člověka to donutilo se zamyslet. Tady tvůrci vsadili na exotická místa, cizí jazyk a tak různě, ale nemělo to absolutně žádné propojení, vůbec to nemělo pointu... Jako kdyby se jednalo o 4 filmy sestříhaný do jednoho nudného.. trapas ..

Těla (2023) (seriál)

To je svět... Jako zápletka opravdu zajímavá a nutí pouštět další a další díl.. ale zase nám tam serou multi kultury a genderově neutrální myšlenky to už jako nebude film nebo serial bez píchání dvou chlapů a žen muslimek nebo minimálně tmavé pleti v hlavních rolích ? Netflixi? To je dnešní cesta ? Tudy ses vydal?

Sexuální výchova (2019) (seriál)

Ze začátku se to zdálo jako dobrý nápad. Bavili mne ty úchylky / problémy.. pak už jsem z toho necítil nic jinýho než jednu velkou propagaci multi kultur a ras. Pak už dokonce genderové identity.. jinými slovy začal tam každý s každým a to mne už přestalo bavit.. Asi to bude tím, že už nejsem žádnej junák... Dnešní Teenegery, který nosí legíny, ponožky až ke kolenům, bundy s kožíškem atd.. to bavit asi bude..

Dungeons & Dragons: Čest zlodějů (2023)

To jsem nečekal.. Fakt super fantasy komedie.. nemám jedinou výtku, prostě všechno paráda... I herci u kterých jsem pochyboval mi už v první scéně ukázali, že jsem se mílil.

Ikarie XB 1 (1963)

Je třeba si uvědomit, že film byl natočený jako první scifi vůbec.. Takže robot Patrik, automatické dveře, laserová pistol, vesmírná loď, skafandry atd jsou na rok 1963 naprosto šokujicí. Děj je zajímavý, čekal jsem trošku rozvinutější konec, ale celkově je to opravu pěkný počin

Ahsoka - Část 5: Stínový válečník (2023) (epizoda)

Asi se budu opakovat z komentáře minulého dílu, ale mně to nějak nejde přes nos... jako když se objevil seriál Obi-Wan byl jsem nadšený, dobře některé díly tam byli řekněme zbytečně, ale celé to poselství nemělo chybu.. Někdo by mohl říct: "a kruh se uzavřel"... Tady ovšem marně hledám nějaké spojitosti... A co mne znepokojuje asi nejvíc, že si připadám jako odpadlík, který takhle smýšlí jako jediný.. Všichni jsou z toho hrozně nadšení...

Blok 99 (2017)

Hlavního hrdinu znám spíš z romantických komedií, nebo sraček typu Santuv brácha nebo jak se to jmenovalo... Některé ty komedie nejsou špatný, takže jako neříkám že je špatnej herec to určitě ne, ale tady teda u mne zabodoval. Takhle brutálního jsem si ho teda představit nedovedl a nemohl jsem se na to vynadivat :-)

Ahsoka - Část 3: Čas odletu (2023) (epizoda)

Tak asi jako první co musím napsat je fakt, že Sabine je fakt odporná... Bloncka záporak možná ještě o trošku víc... Já nevím, ale mne to fakt nějak nebaví.. Dialogy o hovně a celá ta zápletka je taková pochybná.. Šest lodí střílí do jedný a ta prostě nebouchne, tak do ní střílí pak i dělo, pořád nebouchne, tak vyleze ven z lodi a zničí pár lodi mečema.. fakt trapas...Dabing snad špatně slyším nebo já nevím... Od kdy se říká droidům drujdi.. od kdy se říká ta džedaj.. normálně mám sto chutí dát odpad ....a ten dávám opravdu srackam...