Kanibalové (1980)

Čemu se divíte??? Co jste čekali?? Krevety??!!! Naprosto brilantně a úchvatně natočený dokument o kanibalech s použitím autentických záběrů. Nic moc příjemného na pohled, ale film kvalitní.

Klik - život na dálkové ovládání (2006)

Nápad výborný, zpracování taktéž, výkon a obsazení herců spíše béčkový, ale vzhledem k žánru filmu se to celkem ztratilo, co mi nejvíce vadilo bylo zbytečné zasazení laciného humoru, byť jen velmi krátce, bez něj by se to vklidu obešlo.

Klub sráčů (2000) odpad!

Odpad všech odpadů - ubohost,zhovadilost a buranismus na entou.

Knoflíková válka (1994)

Velmi dobrý odpočinkový film, který vždy potěší. Odvyprávěný je výborně, kluci hrají přirozeně, jako by si ani neuvědomovali, že na ně míří x kamer a i styl, kterým je film předváděn se namíru povedl.

Kronika rodu Spiderwicků (2008)

Nebylo to vůbec špatné, pro fandy Harry Pottera skvělé vyplnění čekání na další díl Harryho. Kamera, scénář, nápad a herecké výkony byli velmi kvalitní. Není a nebude to sice žádný kult jako LOTR nebo HP, ale jako béčková napodobenina, proč ne.

Kurýr 2 (2005)

Uznávám, že scéna, kdy Frank Martin letí ve svém autě k jeřábu a odhákne z jeho motoru bombu se snad ani nedá komentovat. Nicméně film je pro mě průměrným akčním filmem, který neurazí a navíc jsem se mohl podívat na moje oblíbené AUDI A8, kvůli kterému hodnotím o * výš. :)

Kvaska (2007)

Z uměleckého hlediska naprosto výborné, všichni herci hrají naprosto přirozeně, skutečně tak, jak kdyby byli na konkursu, hudba je parádní a vůbec střih a režie je odvedená naprosto profesionálně, Mirjam to prostě umí. Jako třešničku na dortu jsem si ještě k tomu vychutnal výkon Lucky Vondráčkové. Pokud tomu nerozumíte, nehodnoťte.

Láska nebeská (2003)

Výborný film, který konečně dokázal, že i romanticky laděný snímek může být něco víc. Od začátku až do konce vás ponoří do příběhu několika lidí a uvolněnou příjemnou atmosférou Vás provází po celou dobu. Herecké výkony a vůbec herecké obsazení jsou špičkové a výkon Hugha Granta je zde přímo excelentní. K tomu všemu si ještě doplňte špičkovou angličtinu, příjemnou relaxační hudbu a v neposlední řadě, zlobivého rock'n'rollového děděčka.Jednoznačně *****.

Lekce řízení (2006)

Přesně ten typ filmu na nedělní odpoledne :), příjemný relaxační snímek k nedělní kávě :).