Příběhy obyčejného šílenství (2005)

Nadprůměrná a především netradiční (trochu tragi)komedie. Několik vad na kráse by se našlo, ale i tak se jedná o velice příjemný filmový zážitek.

Blade: Trinity (2004)

30 %. KATASTROFA! Nikdy jsem neviděl zpackanější pokračování. Tak debilní scénář a amatérsky natočené akční scény si poslední díl kultovní série rozhodně nezasloužil. Pokud se vám líbil alespoň jeden z předchozích filmů, tak na trojku zapomeňte. Jestli ji opravdu chcete vidět, tak si připravte žaludek a silnou vůli, abyste tuhle blbost přežili. V tomhle filmu totiž absolutně nic nefunguje, trapněji to snad už dopadnout ani nemohlo.

Nezapomenutelná láska (1957)

70 %. První polovina je nadprůměrná romantická komedie, ovšem v druhé půlce se to zvrtne do slaďáku s prvky sociálního dramatu. Velká škoda.

Letec (2004)

Je to výborně zrežírované, zahrané a výprava nemohla být lepší. Sledujeme jednu Scorsesem skvěle natočenou scénu za druhou, jenže...je to nějak bez života. Film mě oslovil až někdy v polovině, to už je moc pozdě. Rád bych řekl, že se mi to moc líbilo, ale bohužel, jedná se o "jen" další nadprůměrný film, nic víc.

Bokovka (2004)

Nadprůměrně příjemná záležitost. Jsem v pokušení dát nejvyšší hodnocení.

Sametoví vrazi (2005)

Rozhodně to má atmosféru a kvalitní herecké výkony, ovšem díky ztlumeným barvám to někdy až moc připomíná televizní detektivky z předlistopadové doby. Slabších 80 %.