Něco musí prasknout (1962)

Těžko hodnotit film, ze kterého bylo natočeno jen asi 30 minut použitelného materiálu. Na dnešní dobu by to už byla asi jen průměrná, přinejlepším mírně nadprůměrná komedie, ovšem kdo ví. Pokud by byl snímek dokončen a bylo předěláno několik málo scén ze začátku (a nemyslím ty s Marilyn), tak to mohl být vydařený a slavný film, a to nejen kvůli "nahaté" scéně u bazénu.

Super prohnilí (2003)

Vlastně by to měly být tak maximálně 3 a půl, ale nemůžu si pomoct, mně se to moc líbilo.

Divoká stvoření (1997)

Příjemná komedie s několika nezapomenutelnými scénami. Škoda jen, že je to o třídu méně srandovní než "Ryba jménem Wanda".

Ryba jménem Wanda (1988)

Nadprůměrně vtipná a sympaticky ztřeštěná komedie s vypointovanými dialogy a výbornými herci.

Catwoman (2004)

Pitof se snaží o vizuální styl, ovšem s dementním scénářem a amatérskou režíi je to nanic. A ještě ke všemu jsou všichni herci tak trapní, až to bolí. Krátce řečeno, je to nekoukatelná KRAVINA. Nejde mi do hlavy, jak v tom mohli Hally Berryová či Sharon Stoneová hrát.

Kráčející skála (2004)

Ukázková blbost plná směšných dialogů. O mnoha filmech se říká, že jsou o ničem. O tomhle to platí dvojnásob.

Úžasňákovi (2004)

Úžasňákovi jsou bezchybná podívaná, ve které je 70 až 80% veškerých narážek určeno dospělým (děti do 10 let do kina nebrat). Je navíc dalším filmem, který boří rozšířený názor, že dabing kazí či dokonce zabíjí zážitek z filmu. Není tomu tak, stačí jen kvalitní překlad (tento je dílem paní Olgy Walló), dobří herci a režisér. A abych nezapomněl, PIXAŘI JSOU GÉNIOVÉ!

Lord of the Dance (1997) (divadelní záznam)

Absolutní bomba! Tohle musíte vidět !

Protivný sprostý holky (2004)

Snaha rozhodně byla, ale je to "jen" standardní a většinu času celkem přijatelná komedie.

Úsvit mrtvých (2004)

Filmy o zombících nemám rád, ale pokud bych nějakému dal plné hodnocení, byl by to asi tenhle.