• Thriller

Rychle a zběsile 6 (2013)

Neskutečná PECKA! Rychlejší a ještě více Zuřivější! Nejakčnější flick za poslední roky! Zábavné,explodující,extenzivní akční sekvence,spousta Smíchu, jakýkoliv záběr na Tyrese Gibsona byl excelentní, dodával filmu neuvěřitelnou štávu,ale i ostatní herci odvedli perfektní práci. Film pro kino jak stvořený, i Loved that!

Biyeolhan geori (2006)

Asi spíše zklamání.. Čekal jsem něco na styl jako je Ajjeossi či Dalkomhan Insaeng a ono je to spíše Gangsterské dráma téměř bez akce, jelikož hlavní hrdina se prát moc neuměl,i přesto jsem se nenudil,poněvadž film má poutavý příběh a slušné dialogy, ale kdo vyhledává akci jako já, klidně by to mohl vynechat.

Věž smrti (2012)

Mám podobné nadšení jako u nedávně zhlédlého filmu Deranged! Tohle Asiatům jde!! Nepamatuji se, kdy jsem naposled viděl tak kvalitní katastrofický film! Akce je slušná,přehledná a intenzivní. Herecké výkony jsou parádní,Ye-jin Son je snad nejlepší Asijská herečka. Finále nezklame, celkově se jedná o nadprůměrný Asijský film. 75%

Jedna mezi oči (2012)

Já jsem spokojený,dostal jsem přesně to, co jsem od Stallona očekával.. Kvalitní,béčkovou,oldschoolovou Akční řezbu! Mamoa byl kvalitní ZMRD a záporná role mu dokonale slušela. Já takové filmy miluji,zbožňuji a vždy jim pálím 4 hvězdy!! 75%

Nemilosrdný (2009)

Čekal jsem o hodně víc.. Revenge filmy mám v malíku, leccos o nich vím,většinu jsem viděl a tenhle rozhodně neřadím mezi ty lepší. Dlouhá stopáž, pomalé tempo, podivná akce, nesympatický hlavní hrdina.. 50%

Mocný vládce Oz (2013)

Okouzlující,Silný,Famózní,Neodolatelný Mocný Vládce Oz se mi vryl do duše! Tenhle film je silný ve všech směrech ! Herci,příběh,efekty a režie. Obsazení je víc než excelentní. James Franco v provedení Oze byl senzační, přinesl smysl lidstva a srdečnost do filmu, ale právě ženy zde zúčastněné dodávají filmu štávu. Rachel Weisz, Micchelle Williams a Mila Kunis. Všechny jsou ohromující, vizuálně xežrání a hlavně k pomilování ! Jedná se o velice příjemnou podívanou,která mě každým záběrem nutí se smát či brečet, ano tenhle film mě opravdu Dojal a né jednou. Scéna s porcelánovou panenkou byla jednoznačně HighLight filmu,jelikož mě pohladila na srdci, neskutečnou rozkoš a radost jsem zažíval a poté následovalo neuvěřitelně intenzivní,barevné finále,při kterém se mi rozšířili oční zornice,protože tady síla tkví v Technologii a ve víře! Nejkrásnější Fantasy pohádka hned po Hvězdném Prachu! Bravo Raimi, tohle se ti sakra povedlo !!

Home Sweet Home (2013)

Parááda ! Kanada s Franciíí mi dala přesně to, co od nich očekávám-Tajemný,velice znepokojivý až nepříjemně koukatelný Thriller s vynikající kamerou a pečlivě propracovanými detaily! Po celou dobu jsem byl v očekávání, co bude dále a byl jsem příjemně překvapen Závěrečným twistem. Chybělo snad jen vysvětlení, proč vše dělá a bylo by to na plnou Palbu !

Potulný samuraj Kenšin: Zrození (2012)

Tohle nemá Chybu !! Tenchu Power sakra! Hlavní hrdina vypadá jako nevinná holčička z Final Fantasy, ale vše co provádí s katanou si zaslouží oscarové ocenění, neskutečná řezba, potoky krve, stovky padlých nepřátel do toho závěrečný fight,který trvá asi půl hodiny a střetne se tam s největším samurajským hovadem všech dob.. Je to super, doporučuji všem !

Únosce (2010)

No tak tohle je vážně Pecka!! Thriller s velkým T a nejlepší únosový film,co jsem za poslední dobu viděl! Neskutečně znepokojivé,drsné,chytré,nápadité,tempo filmu je šíleně rychlé,funguje i humor je zde VŠE! Akorát to nebylo tak brutální,jak zmiňuje Flipnic,každopádně velká spokojenost.

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

Arnold is Back, Willis is on Vacation ! Jednoznačně nejslabší díl série, úplná změna děje od předešlých dílů, akce je fajn, ale bez atmosféry či napětí, takže ve mně nevyvolaly žádné povzbuzení..Připadalo mi místy, jako bych koukal na levný Béčkový film se Seagalem.