• Thriller

Cesta na tajuplný ostrov 2 (2012)

Supeer! Konečně něco, co mě potěšilo, Dávám fakt silnou Čtyřku! Tahle Dobrodružná Pohádka se mi strašně Líbila, Vizuální Skvost! Jakmile se na scéně objevila Mega Ještěrka Nedýchal jsem, Byla to Paráda.. Dokonce se zde objevilo i pár Vtipných Momentů! A na Vannessu Je fakt krásný Pohled!

District 9 (2009)

Nemám co říct! Začátek moc slibně nevypadal, Říkal jsem si Ách joo... Dokumentární příběh u ufounech, jestli to takhle bude pokračovat dál, tak to vypnu! Naštěstí po první hodince, se z toho stal Film, Jaký jsem očekával! Plný napětí, Zvratů, Akce, brutality, Fakt nářez! Pořád mi, ale nejde do hlavy Proč zrovna Krevety?? :D

Robin Hood (2010)

Russel Crowe je Frajer, Miluji jeho dabovaný Hlas.. Ted k Filmu.. Robin Hood, už není to co býval, Už i mečuje, kosí, drtí vše, co se mu dostane pod nohy..Víc se mi líbil s lukem.. Film byl skvělý první půlhodinu a závěrečnou Půl Hodku.. Zbytek byla jen konverzačka, což mě mrzí, Ale zklamání to určitě není!

Road Train (2010)

Slaboučké fakt moc Slaboučké!.. Film jsem klidně mohl vynechat, Protože se jedná o nezajímavý snímek s zajímavým nápadem, který je bohužél nevyužitý, Chyběl tomu větší rozpočet a řemeslnější Rejža! Vyvarovat se!:)

Tři mušketýři (2011)

Jéé! Tři mušketýři tentokrát s počítačovými Triky, Moc se mi to libilo, byli super udělané, žádné střihy, třesoucí se kamera!.. Milla Jovovich Okrásněla, Vážně byla sexy! A dělala přesně, to co jsem očekával... za 3* dávám pouze proto, že mi to příšlo příliš dlouhé, vůbec bych se nezlobil, kdyby to bylo kratší o 20 minut!

Tohle je válka! (2012)

Že se jedná o Akční, film bych bral v tomhle případe s rezervou... Je to fajn komediální flirtovačka, u které se moc nezasmějete, ale dozvíte se jak na Holky! Příjemně se mi na film koukalo, bohužél je jen na jedno shlédnutí!:) Jo a BÍLÁ LŽÍCE byla kurevsky Sexy!

Přepadení (2010)

Čekal jsem Mnohem více!.. Nenechte se zmást akčním Profile Picture.. Většina filmu je jen vyjednávní,které je celkem napínavé, ale ohrané... Akce se ukáže posledních 10 minut.. Čiže mi to vychází na čistý průměr:) Btw Konec byl super!

Přizdis*áči (2011)

Vynikající Komedie, Fakt NÁÁŘEZ!! Pro mně nejlepší Komedie tohoto Rocku! Vtipné Hlášky, Rychlé tempo, Fajn ženské.. Plno sprostých Slov..Zažívám komediální ORGASMUS! Doporučuji vřele VŠEM!

Crush (2009)

No vida.)) Čekal jsem to upřímně horší:)) První hodinka funguje, jako Romantické Drama, které mě kupodivu příliš nenudilo.. Posledních 20 minut nečekaný Zvrat a napětí šlapalo celkem Fajn..:)

The Orphan Killer (2011)

Věděl jsem, že to bude Shit, a má předtucha byla vyplněna, Žádný Děj, Žádná Atmosféra, Jen bezduchá vyvraždovačka s nízkým rozpočtem.. Občas gore fajn, Občas hrůza a ANALTÉŘŠTINA!. Film byl natočen studenty vysoké Školy!