• Thriller

Amer (2009)

Nic podivnějšího jsem opravdu doposud neviděl.. Po audiovizuální stránce Dokonalost.. Skvělé zachycení detajlů přitom parádní zvuky! Ano nahánělo mi to občas hrůzu a místy mi bylo až nepříjemně....Ale jako film to na mě působilo dost rozpačitě.. Naštěstí to zachránila scéna s břitvou, Která mi naháněla mráz po zádech celých 5 Minut a počítám to za jednu z Nejděsivějších scén, co jsem kdy viděl! Na to nikdy nezapomenu! Tak dávám za 3*!

Nepřítomnost (2011)

Spíš Drama než horor.. Drama filmy nesnáším a to je můj Důvod proč dávám pouhou 1*! Film to zas tak špatný sice nebyl.. Určitě se najdou příznivci tohodle žánru.. Mě to ovšem k srdci nepřirostlo..

Krvavý Valentýn (2009)

Super slasher s parádním bodycountem! Gore připomínající Laid to rest mi celkem vyhovovalo..Celou dobu jsem si kladl otázku? Kdo je a není Vrah! Ano Můj cup of tea! Pro fans teen hororů jednoznačně povinnost:)

The Convent (2000) odpad!

První Půl hodinka vypadala slibně banda sympatických teenagerů v opuštěném klášteře... Ale po půl hodince se to zvrtlo velmi špatnou cestou až příšerně amatérskou!.. Démoni se Zelenými oči, modrými zuby, vydávajíc zvuky od tygra a k tomu Krev z temperek?? S takovým filmem Táhněte do Háje!!

Učitelka (2007)

Hmm Tak tohle je Kvalitní Dílo!. Tak silný a skvělý herecký výkon jsem dlouho neviděl..Tenhle film si zaslouží určitě větší pozornost... Ale Pozor! Není to film pro každého.. Kdo čeká masakr.. či lekačky tak bude nejspíš zklamán.. ale koho láká takové to Tajemno a spoustu nečekaných překvapení se skvělými dialogy tak at Nevahá!!

Pontypool (2008)

Nejukecanější horor všech dob bezpochybně! Nápad a originalita určitě skvělá!.. Ale filmům kde se jen kecá, blábolí nic se neděje se opravdu vyhybám.. Naštěstí jsem se až tak nenudil, místy to mělo slušnou atmosféru takže dávám Za Nadhodnocené 3:)

Burlesque Massacre (2011)

Dva bodíky za nahé ženy.. ale ta Amatérština! Brr

Osudový dotek (2004)

88%? No to snad néé!.. V poslední době zjištuji,že čím víc má film procent tím je to větší sračka! Tohle bylo hrozné mučení:( nudil jsem se.. usínal jsem.. zíval jsem.. 5 x jsem se musel jít opláchnout abych opravdu neusnul... po solidní půl hodince Přišla nuda tak Dávám aspon za 3!:)

Midnight Movie (2008)

Tohle byla Paráda! Slasher v kině s bodycountem 10 s vrahem s maskou co může být lepšího? Design vraha byl fajn.. Skvělá originální zbraň. s kterou řezal vše co se mu poskytlo pod ruku..!

The Oregonian (2011)

Tenhle film si zaslouží snad jen velké WTF?? Víc se k tomu nebudu raději vyjadřovat...