V moci posedlosti (1993)

Mix krimi a thrilleru. Vedlejší zápletka s vrahem studentek příjemně okoření, ale všímavý divák odhalí vraha prakticky hned. V 93 byla většina účinkujících teprve u zrodu své kariéry, dnes by se to dalo označit jako hvězdami nabitý film. Bohužel stále ale v šedém průměru.

Trezor (2017)

Jako horor slabé, jako thriller taky...tak co to vlastně mělo být? Pokus o mix žánrů krutě nevyšel

Rocco (2016)

Dokument dost povedený, pár momentů ale zůstane z mé strany nedořešeno a nepochopeno. Nabízí se i otázka do jaké míry je to realita a do jaké míry fikce. Chápu, že v pornu jde hlavně o to jedno ale ty náměty na scénky, co ve filmu zazní, to je vážně děs. Navíc těžko říct kde by Rocco byl bez Gabiho, ikdyž jsem měl spíš pocit, že Rocca hodně brzdí. Což asi Rocco neviděl nebo nechtěl vidět...Ve finále se film soustředí až moc na Gabiho a nakonec je z toho spíše Gabi dokument. Konec konců bez Gabiho a jeho italského temperamentu by to ale nemělo ty správné grády.

Dolittle (2020)

Robert Downey Jr. si povídá se zvířátky a občas je to i sranda. Pro rodinný film rozhodně rozumnější volba než kdejaký animák.

Syn temnoty (2019)

Supermana mám rád a když k tomu přičtu slušný gore a závěrečný song, tak musím o hvězdu víš. A klidně bych se pustil do pokračování...

Šťastný nový rok (2019)

Nic nového pod sluncem, občas trapné, občas vtipné, občas dost přehnané (porod, medvěd..)...ale jako celek docela na pohodu

V měsíčním světle (2019)

Fajn námět a dobrý rozjezd...pak se to ale začne zbytečně natahovat, komplikovat a spousta událostí není dostatečně vysvětlena. Není divu, že jsem nakonec usnul a musel to dokončit na druhý pokus.

Zlo s lidskou tváří (2019)

Zacka Efrona fakt nemusím, ale v tomto snímku zahrál skutečně skvěle a přesvědčivě.

John Wick 3 (2019)

John Wick si mě nakonec získal. Ubral bych stopáž, ale laťka akce a krve je stále vysoko a to zkrátka stačí. Hurá na další díl :)