Dámský gambit (2020) (seriál)

Perfektný seriál s dokonalými farbami, kamerou a najlepšie obsadenou hlavnou postavou za posledné obdobie. Až som sa divil, že réžiu, respektíve aranžmá scén nerobil Wes Anderson.

Od písně k písni (2017)

Neuchopiteľný film plný vyslovených a nevyslovených pocitov poprepletaný miliónom krátkych na seba nenadväzujúcich záberov Lubezkiho kamery. Asi to bolo dobré.....Asi

Bony a klid (1987)

WTF? Film, kde celý čas hraje Frankie goes to Hollywood - Relax, pri romantických scénach ide Frankie goes to Hollywood - Power of Love (asi 4x), film, kde je najviac mulletov na meter štvorcový, pekná snová atmosféra skoro celý film, občas psychadelika, zelená v pive, tomu nemôžem dať menej ako 5*. Spomínal som Relax od Frankieho?

Půlnoční láska (2018)

tá Keira Knightly bola hot, ale ani ona nezachránila tých posledných stupídnych 20 minút

Tvář vody (2017)

Kráska (ibažeby nie) a mlok.

Největší showman (2017)

Vynimocny blockbuster, 10/10 a moj favorit na cenu akademie za najlepsi povodny song a strih (ak bude nominovany)

Pustina (2016) (seriál)

Skvele napísaná postava otca Sýkoru (Jaroslav Dušek), perfektná kamera, scenár a celková gradácia. Top seriál...

Bez kormidla (2014)

Taktiež, ako niekto tu, ďakujem golfistovi, že som sa dostal k tomuto filmu, pohodový filmík so super hudbou, ktorý v druhej polovici pridáva na dramate. Ten záver som si pustil asi 10x za sebou. Silné