• Romantický

Město žen (2009) (seriál)

Příšerně přehrávaný a až moc často k trapnosti klouzající seriál. První řada byla snesitelná, druhá mi nevadila, ale třetí nechápu. Když to porovnám s některýma seriálama, které byly ukončené předčasně, tak moc nechápu, jak mohla taková blbost přežít. Ani mi moc nesedlo obsazení (až moc podobné Scrubs). Edit: Po několika dílech 4. řady srážím ještě jednu hvězdičku. Pro mě už nepoužitelný ani jako kulisa.

Super drbna (2007) (seriál)

Viděla jsem pár dílů - a říkala si, že možná na ** by to ušlo. Ale pak jsem tomu chtěla dát šanci a zkouknout pár dalších dílů... až mě svrbí prsty dát odpad. Vizuálně - proč ne - tak trochu Beverly Hills. Ale děj? Vše se točí kolem jedné blbky, ze které jsou všichni odvaření, ač se chová jako kráva? Nechápu.

Průměrňákovi (2009) (seriál)

No... vykrádačka všeho možného... Kutil Tim, Roseanne, Ženatý se závazky, Krok za krokem, ale hlavně Family Guy - zachovalá matka, trapnej otec, odpudivá dcera, tupej starší syn. Jen místo psa/mimozemšťana nejmladší dítě mluvící ke svýmu hrudníku. Jen nový tváře.

Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (2012) odpad!

Teda fakt jsem to chtěla zkusit, podívat se na to, brát to aspoň trochu vážně... ale to mě pustilo asi v okamžiku, kdy hlavní hrdinka řvala cosi o Lochnesce (v cca prvních 15 minutách?). Nemá to logiku, nemá to děj nemá to ani zajímavý hlavní postavy... pro mě nelze hodnotit jinak...

Skyfall (2012)

Asi jsem měla moc velký očekávání. Protože z posledních tří Bondů mě bavil nejméně. Z elegána se stal řezník v maskáčích, kterej má asi devět životů jako kočka - jinak si neumím vysvětlit, jak člověk přežije postřelení uranovou kulkou, následně sestřelení z vlaku, pád do řeky - má pár jizev a jinak je v pohodě. Následně přežije dalších x věcí, který naposled přežil akorát Rambo. A ani mu u toho nesekunduje nějaká modelka, ale postarší paní. Ještě, když to končí tak, že si skoro člověk říká, že to Bond nemusel vůbec řešit a mohl ji prostě rovnou nechat zlikvidovat a byl by klid. A já tam opravdu nejsem schopná vidět tu genialitu.

Nebezpečná identita (2011) (seriál)

Ač jsem od toho moc nečekala, tak mě to fakt bavilo. Nedokážu pochopit, proč nedostal šanci na druhou řadu - v porovnání s jinými seriály, které mají x řad a pořád o ničem je to docela smutné.

Babovřesky (2013) odpad!

Pana Trošku jsem měla ráda - tak nějak z nostalgie - kvůli pohádkám... Mám ráda i Slunce seno... asi taky spíš nostalgicky. Ale tohle už je mimo mísu.

Zpátky do školy (2009) (seriál)

Na tenhle seriál jsem narazila vesměs náhodou, nic jsem od něj nečekala a musím říct, že mě baví jak už dlouho žádnej jinej. Je dost divnej, ale neuvěřitelně vtipnej. Oproti jiným velmi populárním seriálům nesklouzává k trapnosti.

Twilight sága: Rozbřesk - 1. část (2011) odpad!

Nemyslím, že bych byla proti Twilight zaujatá (první díl mi nevadil, další jsem snesla) - do té doby, než jsem se dostala na tenhle výtvor. Půl filmu o ničem - záblesky svatby... dál o ničem - svatební cesta - táhlo se to až nechutně. Pak v půlce filmu zvrat a dál nic. Logika chybí, návaznost chybí a děj nikde. Stálo mě hodně přemáhání neutéct z kina. Jediné, čím si nejsem jistá po pokusu přečíst knižní předlohu - kdo za to může.