Houbičky (2007)

Chtěla jsem dát jen dvě, ten konec to ale trochu vyzdvihl :) navíc hlavní představitelka super.

Grave Encounters (2011)

Hrůza. Další Záhada Blair witch? První hodina je totální ztráta času, v poslední půl hodině 2x pohled "na něco" a that's all. Tyhle "kamerové filmy" mě dovedou k šílenství ...

Madhouse (2004)

První půlka mi tak trošku přišla jako The ward a 13 duchů dohromady, pak se k tomu připojil ještě Prokletý ostrov :) ale bylo to super a rozhodně se na to dalo koukat

The Ward (2010)

Prokletému ostrovu jsem dala 3, takže tady musím dát 4, protože tohle bylo lepší ... navíc hlavní hrdinka pěkná baba :D nenudilo a pěkný příběh ;)

Funny Games USA (2007)

Jediné, co se mi líbilo, byla "ochota, slušnost a vstřícnost" vrahů. To samo o sobě už zní bláznivě ... ale abych měla šanci na útěk a využila ji takhle "blbě" ... to může být opravdu snad jen ve filmu. Na druhou stranu tento film ale nemůžu dostat z hlavy a opravdu na něm bylo něco neskutečně úžasného. Asi nápad? Kdo ví ... každopádně, linka mezi 3 a 4 hvězdičkami je tenká.

Očista (2013)

Paráda!!! Trošku něco jako Funny games nebo Oni. Miluju tyhle masky a tohle "slušné" chování, dává to tomu neuvěřitelnou atmosféru. Super film.

Tajemství starého hotelu (2011)

Už dlouho jsem neviděla nic tak zbytečného. Na druhou stranu jsem se ale nenudila, asi hlavně díky hlavní hrdince, která byla velice sympatická. Dvě hvězdičky dávám hlavně díky ní a taky proto, že ač tento film byl opravdu o ničem, tak nějak byl prostě ... fajn ...

Návrat do Silent Hill 3D (2012)

Jednička byla lepší, proto dávám o jednu hvězdičku méně, ale jinak spokojenost ;)

Zloději paměti (2004)

No, takovéhle přemrštěné únosy "ufo" asi nejsou pro někoho to pravé, zážitek z filmu to ale nezkazilo ...

Nikdo nepřežije (2012)

Haha, sakra :) jeden z mála filmů, u kterého si nejsem jistá, zda se mi opravdu tak strašně moc líbil, nebo ne ... Každopádně, byla to paráda, první film, u kterého jsem velice sympatizovala se zápornou postavou :) chvílemi to sice působilo jako souboj vetřelců, ale "vem to čert", to prostě nemělo šanci zkazit konečný dojem ;)