Annabelle 3 (2019)

I když to nebylo nic nového a světoborného, atmosféra byla luxusní 😊

My (2019)

Začátek se mi líbil a celkově to nebylo špatné, ale bylo to nesmyslné 🤷‍♀️ Nevadilo by mi, že se vyměnily, ale zbytek filmu a vše, co tam říkaly, k tomu vůbec nepasoval...

Ztracen v džungli (2017)

Daniela ve filmech nemám ráda, pořád vypadá jak malé dítě. Každopádně tady jsem byla mile překvapena a celkem mu to šlo. Film byl krásně natočený - příroda byla úžasná. Ovšem pd druhé poloviny to bylo celkem nudné a na to, že hlavní hrdina miloval dobrodružství, celkem rychle "odpadl". Oba byli skoro na stejném místě, jeden našel záchranu hned a druhý po 19 dnech nic 🙈

Ghostland (2018)

Wow! Jako pecka, co víc říct .. Napnutá jsme byla od začátku až do konce, v hlavě miliony scénářů, jak to mohlo být, jak by to mělo být, co by se mohlo stát ... opravdový konec mě napadl asi tak dvě vteřiny před tím, než se to provalilo :D To já ráda. Palec nahoru. Pascal je tentokrát fakt borec!

Leatherface - zrození (2017)

Samotný příběh se mi líbil, ale jestli jsem si někdy u něčeho řekla "fuj, to je nechutný", tak tady jsem to říkala v jednom kuse. Naprosto nejnechutnější horor, co jsem zatím viděla, teda.

Oni 2: Noční kořist (2018)

Neuvěřitelné zklamání!!! Jak byl první díl skvělý, tak tohle byla totální brečka. Klasická vyvražďovačka, s prvním dílem to nemělo co dělat. A ta matka? Smrt jí člověk snad dokonce přál :/ ach jo, nejhorší zklamání tohoto roku.

Tiché místo (2018)

Už dlouho jsem se takhle nenudila. A ten konec to fakt zabil :D Za mě naprostá ztráta času. Ani nemám nic pěkného, co bych řekla. Nechápu, kde to vzalo tolik procent, ale vlastně se nedivím, v tomhle jsem šla vždy tak trochu "proti proudu" :)

Všechno nejhorší (2017)

Super! :) Je to sice tak trochu slaďárna, ale fakt mě to bavilo. Do popisku by se spíš hodilo "romantický horor", nebo tak něco :D ale za mě pecka.

Totem (2017)

Nebylo to úplně špatné, dalo se na to dívat. Spousta filmů mě odradí po 5 minutách, tenhle mě napínal celkem dlouho. Je pravda, že jsem celou dobu tak nějak věděla, o co půjde, i tak to ale bylo koukatelné. No ... možná někdy znova :)