veroniccca

veroniccca

1 bod

<< předchozí 1 2
    • 20.4.2014  18:18

Mít krásný dům s bílým plotem, drahý gauč z italského hedvábí a v podstatě mít to všechno co se patří a sluší vždy neznamená být štastný. Lester(Kevin Spacey), něco ztratil,neví co přesně to bylo, ale ví, že si vždycky nepřipadal tak otupělý a prázdný. Rozhodl se, že přeci neni nikdy pozdě to zase najít. Opravdu strhující herecké výkony všech hlavních aktéů, nejkrásnější soundtracková píseň- ANY OTHER NAME od úžasného skladatele Thomase Newmana♥, která famózně doprovází dechberoucí scény,vštně poletujícího sáčku na silnici.

• 29.1.2014  22:01

překrasný... dechberoucí♥

• 7.1.2014  16:30
    Rio (2011)

Je to milý :)

• 31.12.2013  23:53

Hurikána v ringu miluju takových dobrých 10 let... Nevím zda je to tou Cartrovou odhodlanou vírou pro spravedlnost a svobodu, a nebo díky hercům, hudbě, myšlence, pojetí filmu a nebo proto, že je tento snímek podle pravdivého příběhu... Nejspíš to bude všechno dohromady. TOP ZÁLEŽITOST... fakt se tady může dát jen 5 hvězd? :( :D ,,Vždycky budu Hurikán, protože být Hurikán je skvělý " :))

• 31.12.2013  23:37

FREEDOM♥!! :)

• 31.12.2013  23:18
    96 hodin (2008)

96 hodin je ŠPICA!!!! Tohle Vás vtrhne do děje... NEUVĚŘITELNÝ Liam Neeson zachraňuje svoji dceru.... ach ten charakter hlavní postavy!♥ ,,STRHNU AIFELOVKU KDYŽ BUDU MUSET"!!!!! ,, ŘÍKAL JSEM, ŽE TĚ NAJDU" ! Parádní kousek! ;))))

• 31.12.2013  22:48

V jednoduchosti je síla a tenhle film to potvrzuje. A právě ta jednoduchost děje, který je ale ovšem duchaplný, zajímavý, originální a klidný! Tady je všechno v pořádku. Je mi to moc blízké.... Když nevím co si pustit, tak Ztraceno v překladu nezklame :)

• 31.12.2013  22:37

Z počátku jsem k Vodě pro slony měla předsudky.. Nějak jsem si myslela, že to bude klasická romanťárna s hercem z Twilightu. A tak jsem ho předčasně odsoudila. A také se musim přiznat, že ze začátku mě to nějak extra nenadchlo. ALE po celém shlédnutí filmu musím uznat, že to je opravdu povedené dílo! Jsem si jistá, že tento film si pustím znovu. Myšlenka filmu, herecké výkony a ten konec si určitě vyslouží minimálně 4 hvězdy, ale kvůli Rosie můsím dát 5 hvězd.. nejde to jinak :)

• 20.12.2013  14:25
    Pán velryb (2002)

S mojí obrovskou slabostí pro kulturu Nového Zélandu je pro mne tento snímek filmovou perličkou. Nádherný příběh z nejrkásnější země na světě s neokoukanými a charismatickými herci, protkaný neskutečnou hudbou a fantastickou atmosférou!!!

• 20.12.2013  13:51
    Red 2 (2013)

Jelikož v době kdy jsem tenhle film viděla jsem neviděla Reda 1, tak jsem absolutně nevěděla v jakém duchu bude film pojat.. Čekala jsem klasickou americkou střílečku,ale musím říct, že jsem byla mila překvapena. Líbí se mi ta odlehčená atmosféra a i ten pro někoho možná přehnaný americký humor. Je to v podstatě hrozná blbost, ale mě to opravdu pobavilo. A když vezmu v potaz, že film Red je postaven a liší se od jiných filmů tohoto provední právě charakteristikou humoru a hlášek hlavních postav, tak mi to příjde v pořádku . Není to špice,ale neurazí to. Lidé, kteří mají rádi trhlý humor a neberou všechno tak vážně, se pobaví ...A John Malkovich je prostě správnej řízek :)

• 20.12.2013  13:13

Geniální!!! Pro fanoušky Batmana určitě jedno z nejlepších zpracování! Atmosféra, hudba, herci- SKVĚLÉ... Někdo vytýká pár přehnaných scén,ale vždyt je to podle KOMIKSU- patří to sem!! EXCELENTNÍ ZÁLEŽITOST .)

• 20.12.2013  13:10
    Útok žraloka (TV film) (2009)

Děj tohoto filmu by lépe napsalo snad 5 leté dítě.. Žraloci jsou nechutně počítačový a výkony herců velice nedůvěryhodné a kýčovité... Klišé o žralokách, které je prostě hodně moc špatné. Jako napínavý thriller to nepůsobí, spíš jsem se zasmála nad podivným ztvárněním zbytečného filmu..

• 1.12.2013  12:03

Ačkoliv obě hlavní hrdinky se ujaly rolí velice dobře,tak tenhle film je prostě špatnej. Nějak jsem přesně nepochopila o co tvůrcům tohoto filmu šlo. V podstatě to působí jako horor, kde je situace ač nesmyslně splácaná atd,ale je aspoń napjatá .A ve chvíli kdy film trošku zvážní, tak příjde nemístný vtip, který to všechno zase smetne, který se do té scény opravdu nehodí.. splácanina

• 1.12.2013  11:51

Filmy tohoto typu mám ráda :) Amanda Seyfried je milý, krásný stvoření, díky které mě film vlastně baví. Nejedná se o žádné veledílo, ani si na konci filmu nejspíš neřekente ,,WAU",ale je to milé s příjemnou atmosférou, která zpříjemní den a o to jde :)

• 1.12.2013  11:38

Johnny Depp je brilantní herec! Role kloboučníka mu naprosto sedla a žádný jiný herec by do té role nepasoval tak jako on. Celkově je to velice krásně zpracované, úžasná atmosféra, perfektní hudba!!! Hlavní hrdinka Alenka je sympatanda, role ,,krvavé baby", kterou zvtvárnila brilantně skvělá Helena Bonham Carter a i role bílé královny, která patřila Anne Hathaway byla famózní. Miluju atmosféru tohoto filmu. Je to úžasný :)

• 1.12.2013  11:30

Normálně mám ráda komedie tohoto typu.. Člověk u toho nemusí přemýšlet, odreaguje se a zasměje, ale tohle je trošku zklamání. Ale jako kulisa při uklízení je to dobrý :D a pár vtipných scén se taky najde

• 1.12.2013  11:25
    Panic je nanic (2006)

Tohle je fakt bída a děs :D

• 1.12.2013  03:37

Jedna z nejlepších komedií!!! Jack Black je jako komik naprosto geniální! miluju takove oddychovky:-) :-) :-)

• 1.12.2013  03:22

Nejsme vyloženě typický milovník klasických love story,ale tohle mě opravdu vzalo za srdce. Film na mne totiž nepůsobí jako kýčové zamilované klišé ,ale jako příběh o dvou lidech, kteří opravdu pochopili jaké to je doopravdy milovat.

• 1.12.2013  02:49
    Jezero smrti (2008)

Ač to bylo celkem napinavé, tak mi to přišlo tak morbidně a nechutně ujetý!! Chápu,že jsou filmový zvrhlíci,kteří k tomu hnusu potřebují i dávku bezmoci,ALE tohle je moc... Kamera není špatná, herci nejsou špatní,do děje vás to taky dostane, ale z mého pohledu je tohle nechutná záležitost pro zvrhlíky.. dám jednu hodně ale hodně ubohou hvězdu

• 17.2.2012  20:18
    On je žena! (TV seriál) (2005)

Že to někdy natočí beru, ale že takovou roli příjmou v celku slušní herci , tak to nechápu. pro mne je to nekoukatelné

• 17.2.2012  19:42
    Ženy v pokušení (2010)

Tohle mi příjde jako zbytečný film.. Natočený pro jednoduchou mentalitou ( už jen ty hlášky atd) ... od toho jdu raději dál a už nikdy víc ;)

• 17.2.2012  19:39
    Predátor (1987)

Postava PREDÁTORA je pro mne jednou z nejgeniálnějších postav filmového světa. Tento snímek je pro mne především velkou nostalgií a jedním z nejlepších filmů vůbec( tedy co se týče akčního filmu). Arnodl v džungli loven predátorem, nebo spíš naopak ;) famózní záležitost♥ Všechny další pokusy filmů s predátory dopadly dost mizerně a ikdyby se jednou povedlo ztvárnit něco podobného, tak to ,,starého, klasického Predátora" těžko překoná.

• 17.2.2012  19:31

Není co dodat.. Smutný, úžasný filmový zážitek...Krutá doba, koncentrační tábory, lidskost, láska......

• 17.2.2012  19:29

Po dokukání 300 jsem nemohla jinak než si ho pustit hned znovu. Nějak jsem se nemohla nabažit atmosféry, bojových snéc a samozřejmě Laonidase a Xerxa. Filmový zážitek se vším všudy.

• 17.2.2012  19:26
    Zoufalci (2009)

Podprůměr... nic víc nemůžu dodat

• 17.2.2012  19:24

Filmový skvost, už jen svojí originalitou. Kolik takových filmů je? Ano možná už se dřívě něco podobného ztvárnílo,ale to neznamená, že to tu nemůže být znovu s lepší kamerou a efekty. Z tohoto filmu jsem nadšená, nejen že hlavní melodie mi v hlavě zní celé dny , ale především samotná atmosféra. A co mě potěšilo nejvíce je fakt, že si každý může konec převzít po svém. Bud malá holčička utíkala z reality skrze svoji fantazii, nebo se to opravdu dělo.. volba je na Vás... Moc krásný film, až na pár drsných scén, které tam ovšem patří.

• 17.2.2012  19:17
    Klub sráčů (2000)

Toto natočit by mělo být trestné! :)

• 17.2.2012  19:15

Patří do kategorie mých oblíbených filmů. Kevin Spacey dostal roli, která je pro něj jak stvořená. Snímek ,kde hraje učitele ,který je životem poznamenaný,a aby nemyslel na minulost, neplánuje budoucnost, jen si tak žije v zaběhlém rutinním systému, kde má pocit, že ho nemůže nic ohrozit. To vše se změní, když zadá dětem na hodině úkol- Jak by změnili svět? A v té chvíli začně měnit jeho svět Joel Osment, který příjde s nápadem , že pokud pomůže 3 lidem a ti lidé zase dalším 3 lidem, a ti to pošlou zase dál, bude se POŠLI TO DÁL (dobré skutky) šířit po celém světe. Naprosto geniální myšlenka, skvělé obsazení a emotivní konec..

• 17.2.2012  19:14
    Avatar (2009)

Bud ho miluješ a nebo nenávidíš. Mnozí jedinci ho považují za komerční pohádku u které je předvídatelný konec. Ano , možná tak trochu byl,ale neměla jsem čas nad tím přemýšlet, protože jsem byla vtažená do úžasného děje, do naprosto jiného světa, který se nedá slovy ani popsat. Nepopsatelná atmosféra, překrásná hudba a naprosto originální ztvárnění... Ale opravdovým zážitkem se stává nejvíce v 3D kině. Myslím si, že mnoho kritických jedinců by po shlédnutí tohoto snímku právě v 3D kině na film změnili názor.. Čekala jsem na tento film 3 roky a Cameron opravdu nezklamal!

<< předchozí 1 2