Osudový dotek (2004)

Takže.. mé nízké hodnocení je asi závisí na příliš vysokém očekávání. I tak si, ale nejsem jist zda bych dal více *. Za prvé, od filmu tohoto typu čekáte buď finální zvrat (Donnie Darko, Pan Nikdo..), a nebo finální vysvětlení, které Vás usadí. V Osudovém Doteku nebylo ani jedno. Když se Evan probudil na konci filmu na psychiatrii a bylo mu řečeno, že si vše vymyslel, svitla mi jiskřička naděje, která byla následovně uhašena přeslazeným návratem do dětství a sentimentálním koncem. O Ashtonovi radši pomlčím, to by nemělo cenu.. Závěrem.. film byl pro mě velikým zklamáním..

Darwinovy ceny (2013) (pořad)

Vcelku dobrý pořad, když nemáte ve škole co dělat. Ale mohli by přeci jen vynechat adrenalinové sporty, to tam zkrátka nepatří..

Zdrojový kód (2011)

Až na ten konec na přesdržku velmi nadprůměrný snímek ;)

Strážci Galaxie (2014)

Pořád je to marvelovka, ale tentokrát je něco jinak. Žádné zdlouhavé představování postav (díky bohu) a i v porovnání mezi Strážci a Iron manem mi tento film přijde zábavnější. Na druhou stranu Iron man má RDJ a i když se Chris Pratt velmi snaží je znát menší zkušenost a rozhodně menší charisma ... přesto nadprůměrná marvelovka..

Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

Perfektně odvedená práce. Herci jsou velmi sympatičtí, ale největší předností tohoto seriálu jsou bojové scény. Jsou plné emocí a nezačnete se v nich po čase ztrácet. Každý díl je něčím výjimečný, přesto je 8.díl(Poslední hlídka) a 9.díl(Zač bojujeme?) tím nejsilnější co jsem nejen v seriálech kdy viděl. Nejlepší a můj nejoblíbenější seriál.

Kozí příběh - Pověsti staré Prahy (2008)

Na tomto filmu se mi po prvním shlédnutí nejvíce líbil soundtrack. Byl prostě výborný, až moc výborný na český film a na víc mi byl povědomý. -> Krásná vykrádačka Merlina...

Feťáci (1987)

Je to průměrný film, jak co se týče scénáře tak i režii. Ale za to co tu Downey předvedl dávám ještě jednu hvězdu. P.S. V některých scénách jde poznat, že je ,,sjetej,, doopravdy.

Domek z karet (2013) (seriál)

Velmi mistrně vykonstruovaný politický thriller, který vás vtáhne a nepustí. Ale prostě nemohu uvěřit tomu, že by sebou nechali všichni tak jednoduše manipulovat, to se mi opravdu nezdá. Pokud chcete dělat vysokou politiku v USA musíte být alespoň tak chytrý jako hlavní hrdina Frank Underwood. Tam se nikdo hloupý jen tak nedostane. P.S. to že neni hloupý neznamená, že není hajzl ;)

Svět podle Prota (2001)

Úžasný film. Je pravda, že kdyby neměl označení sci-fi bylo by to s jho pochopením docela těžké, ale takhle je to naprosto strhující mix.