• Pohádka

Pat a Mat (1979) (seriál)

Vtipný animovaný seriál založený na nešikovnosti dvou kutilů. V jednoduchosti je krása...

Osvícení (1980)

Mistrovské dílo ! Když film skončil, tak jsem byl naprosto ohromen, jako jsem byl u málo kterého filmu, o parník předčil moje očekávání a pro mě se stal nejlepším hororem historie.

Gilmorova děvčata (2000) (seriál)

Ze začátku bych dal možná i 5* , ale časem jak začaly přibívat opakování tak už to ztrácelo kvalitu a pohodovost a celkově to bylo horší, takže můj celkový dojem 65%

S čerty nejsou žerty (1984)

Má nejoblíbenější pohádka vůbec, kterou si na žádné vánoční svátky nemohu odpustit.

Titanic (1997)

Parádně zpracované dílo, velmi na mě tento romanticko-katastrofický film zapůsobil a nechápu jak mu někdo může dát hodnocení odpad!, podle mě by měl být minimálně v TOP 300.

Piano (1993)

Pro mě jeden z nejlepších romantických filmů vůbec, ve kterém je hned několik strhujících scén, při kterých jsem byl doslova v šoku a navíc všechny role jsou zahrány na výbornou.

Temný rytíř povstal (2012)

Je to bezpochyby kvalitní film to jo, bohužel už ne ale tak poutavý jako předchozí díl. Bane je dobrý záporák, ale v některých scénách mám pocit, že je to opravdu jen tupá hora svalů, jak píše POMO. Na druhou stranu je velmi dobře zrežírován a má parádní herecké obsazení, a tak je můj celkový dojem rozpačitý a nemohu se rozhodnout mezi 4* a 5*.

Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)

Nejsilnější filmový zážitek vůbec. Naprosto bezchybné,o čemž svědčí fakt , že je to jeden ze tří filmů, který získal oscara ve všech 5 hlavních kategoriích ( Režie, Herec v hlavní roli, Herečka v hlavní roli, scénář a film) , s čímž naprosto souhlasím - prožíval jsem jej od začátku do konce a obzvlášť scéna, kdy spáchá sebevraždu jeden z pacientů a poté se McMurphy pokouší uškrtit vrchní sestru mě dostala.

Nedotknutelní (2011)

Asi nejpříjemnější atmosféra, co jsem u filmu kdy zažil. Film je od začátku až do konce zajímavý a nechybý mu nic co by mělo filmu chybět - má příběh, vtip, jsou v něm dobré herecké výkony a navíc je sám o sobě velmi dobrý. Co víc si od filmu můžu přát?

Hodný, zlý a ošklivý (1966)

Zajímavý, dobrý příběh, ale na můj vkus přehnaně natáhnutý, některé scény určitě šly alespoň trošku zkrátit. Jinak mě, ale oslnila hudba Morriconeho a herecké výkony Eliho Wallacha.