Návrat do budoucnosti II (1989)

Překvapivě stejně výborné jako jednička, a dokonce je akčnější než první díl. No prostě jedna z nejlepších sci-fi komedií všech dob.

Návrat do budoucnosti (1985)

Jedna z nejlepších a nejoriginálnějších filmových sci-fi trilogií všech dob. Fox jako Marty Mcfly a Lloyd jako vědec Dr. Brown jsou úžasní, a to i Crispin Glover a Lea Thompson, ale také Thomas F. Wilson v roli surového Biffa Tannena.

Muž v ohni (2004)

Pro mě osobně nejhorší film Tonyho Scotta. Místy zdlouhavé, a hlavně ty kamerové hrátky mě štvaly nejvíc po celém filmu. To Scottovo DOMINO s Keirou Knightley je o hodně lepší.

Skála (1996)

Akční jízda na první pohled tohoto blockbusteru 90.let. Film má opravdu divoké akční scény a nonstop akce. Sean Connery a Nicolas Cage podávají strhující výkon. A Michael Bay je fakt super director, tohle doporučuji akčním fanatikům, protože Skála je opravdu tvrdý akční film a Connery-Cage jsou v tomto hitu tvrdí jako skála. Perfect action packed thriller.

Poslední skaut (1991)

Jednoznačně nejlepší film Tonyho Scotta. Tohle je výborný akční film pro chlapy. Vynikající Bruce Willis a Damon Wayans srší hlášky jednom po druhém jak na běžícím páse (dobře, že scénář napsal Shane Black) plus nezapomenutelné hlášky (If you touch me again I'll kill you!). Nevím jak vy, ale po prvním shlédnutí mě film hned dostal svým humorem a tvrdostí (skoro každý chlap tam dostane do držky). No prostě chlapácký film.