Kdo uspěje? (2010) (pořad)

Army sniper Army sniper Army sniper Army sniper Army sniper, můžu vidět 100x...nemá chybu...není co dodat...

Bastardi 3 (2012)

Třeba to něco změní, třeba ne, (ok určitě ne), ale film je to dobrej. Sice efekty příšerný (to je ale v každým českým filmu), ale soundtrack super a konečně hezkej color grading. Příběh je u nás aktuální už delší dobu a dá se tam aji zasmát. Mezi těma českejma hrůzama patří tohle z určitýho hlediska k těm nejlepším.

Rallye smrti: Peklo na zemi (2012)

Nemá to chybu, nevím totiž jakej z těch 3 dílů byl nej. Každej má něco a sou slepený zajímavým a už VŮBEC NÉ nudným a ohraným příběhem. Tohle je originální a skyfall je oproti tomu "ten váš" odpad! Pokuď má rád někdo auta, zbraně, holky a efekty a nelíbí se mu to, tak by si měl sednout, zapnout mozek, roztřídit si svoje zájmy a vyhodit to nejlepší.

Rallye smrti 2 (2010)

Návaznost na jedničku - pěkná, tak proč si na něco hrát a neuznat, že to bylo dobrý. Kraviny se dají přehlídnout a originalita vcelku zůstala až do konce. Někomu se prostě zajímavý věci nelíbí a neměl by proto ani psát koment, navíc když je trapnej. Čus -.-"

Rallye smrti (2008)

Mix Stathama, mlácení, zbraní, aut, holek a kapky krve vždycky zabere a jsou to jedny z nejlepších filmů. Taková vězeňská verze Fast and the Furious, kde je místo nitra napalm a místo samolepkama polepený kapoty M134řky. Co víc si přát.

Výrobci zbraní (2011) (pořad)

Zbraně mě poslední dobou hodně baví, takže sem na to narazil ve správnou chvíli a vidět někoho kdo jim rozumí a v úvozovkách se s ničím jiným nesere, respektuje významný lidi a historii a dělá svou práci na maximum je prostě zábava.

Bikini Spring Break (2012)

Furt lepší než Sex Drive Unrated, tohle bylo aspoň přirozenější. Jako relativně nudný to bylo, ale na nějaký scény se čučelo hezky a soundtrack byl dobrej.:P Zvlášť u té scény u tyče :D. No Full HD a ENG je snad samozřejmost, jinak to nemá fakt cenu. Stejně je to ale celkem příjemný letní road movie, zvlášť když už není na co koukat. A hodnocení dávám kvůli těm krásnejm 6%, který to díky mně získá a snad nasere aji nějaký "mistry" "kritiky".

Ocelová past (2007)

Německo? :D Ok, tak tím pádem to nebyl úplnej odpad, aspoň ví jak točit filmy, narozdíl od nás. Básničky byly fajn, příběh nebyl špatnej a vlastně ani celkový zpracování ne, i když trikový scény byly hnus. Stejně to ale zůstává obyčejným a vcelku ohraným průměrem.

Jeden svět nestačí (1999)

Ta projížďka na loďkách nemá chybu. Jeden jedinej záběr a měl sem ten film rád ještě předtím než sem ho poprvý viděl. Asi nejlepší 007.

Paranormal Activity 4 (2012)

Tak jak mám PA rád, tak toto dost zklamalo. Co na tom že efekty dělalo ILM, Katie zhubla a Alex byla aspoň hezká. Nic se tam ale kurva nestalo, to si dělají prdel?! Konec byl prakticky stejnej jak u dvojky a trojky mínus zajímavý scény a neohranej příběh. Jediná pěkná - avšak víc než očekávaná - scéna byl lítající nůž, jinak tam nebylo nic novýho, všechno se dalo čekat. Jediný čeho se bojím je to, že 5tka bude ještě horší.