Vegas, Baby! (2011)

Jakákoli kravina s Nathanem vždycky potěší. xD Škoda že těch kravin není víc. :(

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

No jasně že to nejde srovnávat s Heroes (natož 4400), tady to je totiž vedle zbytku ostatních důvodů prostě 100x lepší. =Nejlepší seriál (když nepočítám Dextra a Walking Dead, který sou ale prakticky na stejný úrovni). Napřed sem byl celkem nasranej když poslali Nathana do Vegas, ale na Rudyho se zvyklo rychle + ostatní, zvlášť Kellyin přízvuk dělali dokonalou zábavu až do 4. série. Vlastně jediný trochu slabší díly byly ty 3 poslední, protože Curtisův zombí odchod byl sice efektivní, ale přišli o poslední zajímavou postavu. Ale jako i tak tam sou nějaký scény na zlomení žebra :D :D :D :D :D prostě to nemá chybu a můžu na to čumět klidně znovu. Sice k tomu není milion důvodů, ale na 5 se těšim.

Živí mrtví (2010) (seriál)

Zombíci + emoce je asi nejsilnější a nejúčinější kombinace. Stejně jak v Dead Islandu, kterej mně teďka příde, že se tímto nechal trošku inspirovat. A když se to zmixuje s dobrým soundtrackem (sice ho tu moc není, ale když už, tak stojí zato), napětím, nějakou tou logikou (v tomhle případě sem rád, že tam lidi aji přemýšlí) a hlavně lidskostí, tak je to asi to nejlepší, naco na našich plochejch displejích koukat. A kdyby něco podobně "úžasnýho" fakt nastalo, tak by se to tomu mohlo v ledasčem podobat a pak byste byly rádi, že ste seděli tiše a dávali pozor.xD

Pán prstenů: Návrat krále (2003)

Nejlepší, nejdokonalejší, nejefektivnější z PP. Nej Bitvy, nej skřeti, nej Nazgůlci, vybuchující očičko bych si mohl pouštět ve smyčce celej den. Nejemotivnější. SE taky nejlepší z celý 3jky a bez něho bych se na to znovu nedíval. Nej + samý pozitiva...

Pán prstenů: Dvě věže (2002)

Aragornovi je 87...no ty krávo! :D ...takže SE super, krásně to vyplňuje trhliny a na nudnosti to nepřidává. Ta bitva a útok stromů sou rozhodně to nejlepší a stejně tak soundtrack, kterej se mně ze všech 3 líbí nejvíc. Prostě PP, co dodat.

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001)

Viděl sem to několikrát, napřed samozřejmě normál, teďka SE. No u jedničky tam ty přidaný scény nejsou nic moc, spíš to moc natahuje děj, zvlášť ta scéna v lese, to bylo snad nekonečný. No ale zase se tam aspoň dozvím něco zajímavýho ne... Hlavně že jsou tam Černí jezdci, Morie a ta závěrečná scéna v lesíku, kvůli tomu se dá nato dívat víckrát a když už se něco tolikrát vidí, tak to asi špatný nebude...

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Srovnatelný s PP 1. Efekty a prostředí bezchybný, je to jak zfilmovaný wowko, plno příšer a zbytečný běhání v krajině. Jediný co mě vadilo byli skřeti, protože byli všichni stejní, tím pádem nudní a nebyli ani nějak odpudiví. V PP je udělali dokonale, byli dost rozliční, ale tady ti vyblití, polonazí a jednotvární celkem nudili. I tak mě to ale na 4řku zatím nesrazí.

Sérioví vrazi (2009) (TV film)

Jestli to je ten seriál, na kterej teďka rád čumím po večerech, tak jednoznačně 5! Sérioví vrazi jsou jak celebrity, princip je úplně stejnej. Přitahují pozornost, spousta lidí je obdivuje/ nenávidí, média je milují a vydělávají se na nich prachy. Je to prostě zajímavý, i když často hodně smutný.

Venkovský učitel (2008) odpad!

Bože můj!!! Typickej českej film... 2 hodiny nudy (v tomhle případě opravdu extrémní) a o ničem, proč nejsme schopní natočit něco normálního? Bylo to navíc nechutný a tím nemyslím porod krávy, protože to malý bylo roztomilý a vlastně to byla asi "nejlepší" scéna. Tohle pustit někomu starýmu, tak stopro umře a vedle nudy bude příčina ještě těžká deprese. Ta délka je příšerná a není tam absolutně nic zajímavýho.

Zbraně: Lidé, kteří je zhotovili (2012)

Nejlepší na tom je, že tam stručně a hlavně přehledně (pěkný animace mechanismu zbraní) ukazují nejlepší zbraně světa, jejich krátkou historii a použití v současnosti. Zajímavostí je tam fakt dost, od úžasný AX 338, přes náboj, co dokáže urvat prsty, až po tradiční Akčko nebo pistole americkejch poldů. Škoda že ta hoďka tak rychle utekla.:(