Mumie (1999)

►◄✔S★☆PO★IL★ER✔ ▬▬▬▬►◄◄◄◄◄◄ Můmie ožije a bojí se koček.... no neskutečný...fakt ale, super film, viděl sem asi 5x, nejlepší je stejně Patricia Velasquez.:P

Tenkrát na východě (2000)

Stejný jak Rytíři, bojovný, vtipný, neohraný, dobrej scénář atd. + + + + + + + + samý plusy. Svěží film na letní večery u nás na východě. xD

Rytíři ze Šanghaje (2003)

Dá se nato dívat po čase furt, takže tak 10x za život to ještě asi uvidím. xD Tyhle filmy nemají chybu, protože se tam furt něco děje + dobrej scénář. Radost pohledět twl. :P ALe je fakt že Chan má natom velkou zásluhu...

Kruh (2000)

Potom co sem tomu překládal titulky tak to znám nazpaměť, ale i tak nevím jaký dát hodnocení. Najednu stranu naprosto nudný, hnusný, nezajímavý, nadruhou něco, co toho chce vzkázat dost... co jám vim... 3...

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Dřív zábava, při níž se dalo aji něco naučit, takže ****/*****, ale dneska to nemůžu ani slyšet, natož na to čumět. Prostě nudáááááááááááááááááááááááááááááááá...

Arrow (2012) (seriál)

Olivr Kqín xD Návykový méno jak prase :D Ale jo, z komiksovejch "zločinců" je toto snad nejlepší a divím se proč podobnejch věcí nejsou mraky. Kapucka je hafo, takovej návykovej seriál pro ty správný lidi. Nemám naco nadávat. Jistě že realita je obcházela velkým obloukem, když to natáčeli, ale co je vyjímka že. Další super seriál na úrovni, na kterou Česko nikdy nedosáhne, dokuď se tu nezmlátí určití lidi. xD

Partička (2011) (pořad)

Jasně že sou tam nějaký chvíle, který prostě nějak závratně vtipný nejsou, ale když už jo, tak to stojí zato. Tím myslím že si to titul zábavní pořad bezproblému zaslouží...a právem. Je to prostě prdel, starý kraviny v moderním pojetí, funguje to, kreativitu ještě mají, tak to zatím může v klidu pokračovat.

Chcete být milionářem? (2000) (pořad)

Nejlepší soutěž co kdy dávali. Mělo to úroveň a aspoň se tam dalo něco naučit - takový soutěže sou většinou nuda na zdechnutí, ale toto byla vyjímka a bylo to zbavný a napínavý. Dobrý věci končí jen v Česku...krása no. Btw R.I.P. Čech. :/

Vylomeniny (2013) (pořad)

Nechat se ztrapnit, udělat ze sebe debila a zato vyhrát prachy... od milionáře jde ta úroveň soutěžních pořadů úplně do prdele, ale tupější už stejně být nemůžem tak co že. Vědomostní pořady už prachy nepřinášejí, takže tahle zábava prostě vede. Ale já si na to nestěžuju, nemám důvod, protože zábavný to fakt celkem je, tak proč to nějak řešit že. Vlastně ještě jedna narážka. Pekelný výzvě dáváte o půlku horší hodnocení, přitom je to prakticky stejný... :D :D :D :D :D :D Dobrá demence lidi...fakt :D :D :D ...při "hlubším" zamyšlení ale zjistíte, že sou to obojí naprostý pičoviny, s tím rozdílem, že tady nepotřebujete být "chytří", stačí jen vejít ve správnou chvíli do správnýho podniku. xD

Kouzelníci z Waverly (2007) (seriál)

Ste v pořádku? To je pro děti.....DĚTI!!! xD tak co tu plácáte, náhodou je to úspěšný a mít o 12 let míň, tak se od toho nehnu. Sou tam dobrý nápady, je to vtipný a na dnešní zvrácenou dobu úplně přijatelný. Se vzpamatujte a nechte to rači na děckách, protože vy to evidentně nechápete.