Vražedná terapie (2001)

Tak buďto to bylo nudný, zdlouhavý a o ničem a nebo to bylo nudný, zdlouhavý a o něčem. Hm, takto se to nedá hodnotit. Nemůžu popisovat ten krásnej barák, jak pro B. Wayna, ani Simona kterej střídá těla jak oblečení. Nejlepší je na tom atmosféra, která je tak jedinečná v porovnání s ostatníma filmama tohoto typu. (ale to v průběhu nepoznáte, až na konci, pak je to správně) Zajímavost de naúkor atmosféry, ale nemohli tam mít obojí. Však ok, díky tomu je to tak dobrý + ještě ty hlasy z roztřepené osobnosti, tady zněly fakt hezky. Nejsou tam lekací scény, krve je tam jak z kuřete, žádný efekty, pár lidí, ale pocit z toho fakt stojí zato, jak kdyby sem snědl rezavý kusy železa a zapil je azbestovým práškem.

Freddy versus Jason (2003)

Freddy a Jason sou naprostý celebrity mezi vrahama a sou to jedny z nejlepších hororovejch postav. Nemít je rád znamená nemít rád horory. Ve svejch vlastních filmech s nima většinou nebyla taková prdel jak tu, ale bylo to lepší než sem čekal. Na to jak je to starý tak efekty nebyly špatný, dokonce lepší než v nějakejch současnejch filmech. Vážně se to brát moc nedá (i když pár okamžiků se tam najde), protože tam bylo vtipnejch scén víc než dost. Ocenit se to ale musí, právě kvůli těm dvěma kamarádům.

Zabiják Joe (2011)

Bych neřek že Metjů zvládne aji takovou roli, ale povedlo se. I před Doti respekt, koneckonců aji před její "mamčou". Krásnej a zábavnej příběh z prostředí mezi přívěsama, kde odbytí modlitby je větší hřích než vražda a kde kfcčko, pivo a pizza sou jako jedny z mála věcí tím, co dodává energii těm, kteří se v takovým zapraseným světě snaží žít. Na pizzu sem mimochodem fakt dostal chuť. Bylo to dobrý, sladký a vtipný.

Hrůza v Connecticutu 2: Duch Georgie (2013)

Ach, to bylo dojemný, až moc. No dobře, tak jediný co bylo zajímavý byl konec, jinak sem se dost nudil a půlku prozíval. Efekty mají nadprůměrný, ale příběh vůbec ne. A že by to bylo děsivý? Hahhhaaaha. Ta roztažená pusinka ve stylu G. Encounters je sama o sobě lehce roztomilá a vtipná, tady to bylo ale něco extra. Jestli bude 3jka, tak to můžou dávat místo večerníčku.

La cara oculta (2011)

Než sem se na to podíval, tak sem vůbec nevěděl o čem to je, neviděl sem žádný obrázky, plakáty, ani nic podobnýho a je to dobře, protože to překvapení bylo úžasný. Už sem myslel že to fakt bude o nějakým duchovi v umyvadle nebo hajzlu, ale ne, sice moc nechápu co je na tom hororovýho, ale to je fakt jedno, od té půlky sem na to čučel tak šťastně jak bezzubej na protézu, s úlevou, že to nebude zas další kreténskej film s nějakým trapně udělaným bubákem a o ničem. Konečně nějaký překvapení. (A ty kraviny kvůli čemu to někteří shazují se zrovna u tohoto dají přehlídnout.)

Odporná hra (2011)

Spíš byl hezkej nápad než zpracování, protože krvavý scény byly zklamáním a de o něco jinýho než v Sóčku i když princip je podobnej - splnit nějakou ňamku do vypršení času. Celkově průměr, nějaký věci prostě zkurvili, nějaký byly fajn. Ale vlastně se mně to líbilo, taková ta vůně reality byla příjemná a aspoň se tam dozvíte něco zajímavýho.

Ten, kdo stojí v koutě (2012)

Hermiona je fakt dobrá herečka, chytrá, pěkná atd. atd. Já vím že bych to neměl vůbec hodnotit, ale jako o nic tu nejde, tak proč to neudělat že. Bylo to nudný, nezábavnej příběh + prostředí 90 let vůbec nemám rád, sice jen ve filmech, ale co jinýho by tohle potom bylo že... myslím že to vypadá, jak kdyby to celý nejvíc chápala Ema, spíš to na mě působilo jak nějakej emocionální dokument z jejího reálnýho života a z její hlavy, prostě bych si to musel nechat vysvětlit přímo od ní, abych to pochopil, proto sem plácnul cosi o tom, že by se to hodnotit nemělo. Taky si ten film sama nejvíc prosadila nebo tak něco, takže pokuď ji neznáte jako člověka, tak to asi nepochopíte. Stejně jak je mimo tady ten text, tak mně aji připadal ten film, nic víc.

Silent House (2011) odpad!

Dělat remake sračky je dost blbej nápad. Byl to jeden z nejnudnějších a překvapivě nejutahanějších "hororů", kterej byl o ničem a stalo se tam úplný hovno. Nic nepřekvapilo, barvičky hnusný, kamera hnusná, krev vtipně nereálná, holka co měla dostat hlavní roli tam byla jen ve 2 scénách. Fuj, taková ztráta času.

Skyfall (2012)

Nechápu jak z nějaký držky mohly vyjít slova, že je to nejlepší 007čka. Díky čemu, těm pár akčním scénám a smrti babči? To snad ne. Vtipná a debilně nereálně nelogická scéna, kdy Kreig přežije zásah z O.A. K23Bčka a následný pád ze 100m na záda a do řeky je přichystaná hned na začátku tohoto - zbytečnejma kecama přesycenýho - filmu "roku". Tvůrci mohli být taky mnohem kreativnější, protože spousta scén byla naprosto ohranejch. Třeba ta jízda po střechách v Istanbulu z Taken 2jky, nebo zbraň na "otisk prstu", která je tak známá z Shoot 'Em Up. Db5 byla taky slušná nostalgická kokotina a nejtrapnější byla ta nejčekanější scéna v historii filmu, kdy ji rozstříleli. Jediným a samozřejmě hnusným překvapením byla část, kdy Severin spadl chlast z hlavy. Tím skončila jediná postava, která aspoň za něco stála a normálně krásnou Naomi tam zprasili hlavu tak, že v Pirátech jí to slušelo 100x víc. Pěkně nudný a strašný je taky to, že z 007 udělali starýho dědka, kterej se ani netrefí do terče, neprojde testama, ale nakonec všecky zabije, všecko vyřeší a mezitím omládne o 10 let, připravenej to příští rok bez mrknutí oka ukázat všem nejschopnějším kriminálníkům na Zemi. Ohranost a ošklivost vyhrála nad originalitou a krásou. A nepomůže tomu ani Voldemort, řeč Emka u soudu a bezchybná pohádka Raulíka o krysách (i když zase ve "městě", který by se dalo klidně srovnat s tím z Expendables 2jky!!!). Úplně ste mimo z toho, že je to bond a že to tím pádem musí být úžasný. Ale ne, není, je to jen dobře průměrný.

Copak bych vám lhal? (2013) (pořad) odpad!

Nechutný všema způsobama, hned zrušit, nebo tu 117" LEDku pozvracím odvrchu dolů. Dozvíte se tam naprostý hovno - řečeno s velkou nadsázkou - a každé ztracené vteřiny u této špíny budete litovat.