Dark (2017) (seriál)

Začátek seriálu byl perfektní(1.série), ale postupem času se z toho stal překombinovaný nesmysl, který byl ještě ve druhé sérii se sebezapřením dívatelný, ale ve třetí sérii se  z toho stal nesmyslný paskvil.  Osobně nechápu zdejší vysoké hodnoceni. Velkým plusem je však soundtrack, ten je špičkový.

Manifest (2018) (seriál)

Musím uznat, že jak jsem na to ve třetí sezóně nadával, že mě to už trošku začíná nudit... tak čtvrtá mě pohltila a konec mě příjemně "dostal". Asi stárnu a stává se ze mě sentimentální fotr :-) Všechno je propojené a zasloužené 4*.

Survivor Česko & Slovensko - Série 1 (2022) (série) odpad!

Ne,ne a ne....toto se opravdu nepovedlo. Nudne,utahane,o strihu a kamere se nema smysl bavit. Absolutne nedivatelne pri soutezni hre. Hned od zacatku vsichni deky a podlahu pro stan/pribytek? Wtf??!! Jsem zvedav,kdy to Nova zabali s prime timem a posune to kvuli spatne sledovanosti do jineho vysilaciho casu.

Superšéf 24 hodin do pekla a zpět (2020) (pořad) odpad!

Co to je za nahranou WTF slataninu? Jestli nekdo veri tomu,ze to neni nahrane,tak bud nema IQ nad 60,nebo by mel zacit brat nejake prasky na mozek. Opravdu trapne, nahrane, nerealne a ubohe.... podobajici se nahranym srackam jako Policie v akci a nebo porady na TV Barrandov. Divim se Zdenkovi,ze do takoveto pi*oviny sel :-(

Pád Londýna (2016) odpad!

Akcni krimi thriller? :D Spis komedialni parodie na akcni film s tak kreslene umelymi efekty, kterym ani samotni tvurci filmu nemohli doufat, ze jim divaci uveri :D :D Fakt traparna a smeju se jeste ted :D toto je vazne sracka :D

Hvězdná párty (2016) (pořad) odpad!

A velebnosti....jdu blejt.... tv Nova posunula hranici odpadu zase o neco niz a do ultraterasracek (a to jsem si myslel,ze to uz nejde)

Terminator Genisys (2015)

Jedna hvězda za Arnolda... jinak je to totální sračka...ale fakt totální...

Gangster Ka (2015)

Oproti kniznimu originalu hnus(knizky od Kmenty hltam slovo od slova klidne 16 hodin za sobotu,ale tento "film" je fakt nudna traparna)...VELMI slabe 2*,ktere davam jednu * panu Kmentovi za namet a druhou za snahu natoceni "Kacka" v podobnem duchu jako Franty Mrazka,ale ono dvakrat do jedne reky fakt nevstoupis a ke vsi ucte oblibeneho REPORTERa p.Kmenty,toto zpracovani je fakt krok vedle...skoro jak filmy od Trošky :-( PS-PROC TY ZBYTECNE "METAFORY" SLOVNI NAHRAZKY REALNYCH JMEN? :-/

Morganovi (2009)

Hodně velké zklamání a nuda...

Lidice (2011)

S takto silným zážitkem jsem z kina nešel hodně hodně dlouho. Mrazivý a dojmutý pocit ve mne převládal celou cestu domů a ještě zbytky večera, kde i sebemenší přepnutí na jinou myšlenkovou a náladovou vlnu bylo naprosto zbytečné. Pro mne byly Lidice přesně tím, co jsem od nich očekával. Tj. pravdivým znázorněním této bestiální genocidy od Němců, zobrazení osudů obyčejných nevinných lidí s Rodenem v hlavní roli. I když je pravdou, že jsem Rodena očekával spíše jako osobu, která se zúčastnila masakru přímo v Lidicích.Jedinou výtkou pro mne z celého filmu bylo zpracování atentátu na Heydrycha, který byl opravdu hodně odfláknutý, až řekl bych skoro trapný. Škoda, kdyby jej udělali pořádně a nebo ve filmu nezobrazovali jen jej zmínili, neváhal bych s hodnocením nejvyšším. I tak to byla pro mě velmi velká podívaná - výborná hudba, kamera, skvěle zvládnuté dobové kostými a ostatní drobnosti, i zajímavá idea se závěrečnými titulky.