Občanský průkaz (2010)

Nelituji návštěvy v kině, i když mě od toho spousta lidí zrazovalo. Velmi milé překvapení v českých luzích a hajích ... Pěkný a realistický film okořeněný humorem, kterému se nejde nesmát. Po zhlednutí tohoto kousku nechápu, jak někdo může dnes stále volit tu pakáž z KSČM. Jen doufám, že tato doba se už nikdy nevrátí.

Stalingrad (1993)

Řekl bych, že je to asi nejlepší válečný film, jaký jsem kdy viděl společeně s Pádem třetí říše.

Machři (2010)

Jedna hvězdička za psa s vyoperovanými hlasivkami. To byla jediná věc, které jsem se na v této hloupé a nudné komedii zasmál. Herecké obsazení ze smých komiků, slibující dostatečnou porci zábavy, bohužel zklamalo a to na plné čáře.

Talentmania (2010) (pořad) odpad!

Videl jsem kousek a stacilo, novácká trapná kopie originálu Got Talent, Prima s ČS má talent zvítězila na plné čáře a jsem za to moc rád, stejně jako v souboji VV vs. Big Brother

Výchovný tábor (2007)

Utahaně nudné zpracování jinak dobrého námětu a nápadu o "polepšovnách" někde na Fidži pro děti zbohatlíků.

Cabin Fever 2 (2009) odpad!

Bohužel i v tomto případě se potvrdilo, že pokračování dobrého a úspěšného filmu nemusí být dobré a úspěšné. Dokonce ani ne z poloviny tak dobré jako jednička, ale že někteří "tvůrci" dokáží vyprodukovat takhle nudnou nezáživnou zhovadilost a blbost stavějící jen na úlomcích masa odpadávající z nakažených lidí, či na měření objemu krve, kterou nakažený studentík vyzvrací. Film jsem sice dodíval až do konce s naivním myšlením, že se to třeba ke konci zlepší a budu moct dát alespoň nějakou hvězdu..... jak naivní jsem těch 86 minut byl.....

Horší než smrt (2007)

Velmi povedená komedie o jednom pohřbu tatínka a jeho celé rodiny, plná inteligentního britského černého humoru. 3,5 *

Predátor z hlubin (2004) (TV film) odpad!

Hrozná blbost, která místo pocitu strachu navozuje spíše smích a nutné kroucení hlavou nad tím, jak v roce 2004 může někdo udělat triky na úrovni Zemana a jeho Cesty do pravěku. Kdybych dal byť jen jednu hvězdu, křivdil bych ostatním filmům, které jsem ohodnotil výš.

Zombieland (2009)

Hodně vydařená a zábavná komedie z hororového prostředí zombies.