Fantom opery (2004)

Na tento muzikál jsem se opravdu moc těšila, a vážně to stálo za to. Emmy Rossum né jen přenádherná herečka ,ale ten hlas. Opravdu krásný. Ta scéna když zpívala za La Carlottu v těch bílých šatech, opravdu nádhera. Taky nemůžu opomenout Meg, také neuvěřitelně krásná a hlas, další vyjímečně nadaná zpěvačka. Nádherná písnička Angel of music Learn to be lonely a samozdřejmě úvodní písen The Phantom of the opera. Krása.

Transformers 3 (2011)

Třetí díl série tak co k tomu říct. Film super, téměř srovnatelný s jedničkou ,ale Rosie Huntington-Whiteley mi tam moc nesedí, no po pravdě ji nemůžu vystát . Kvůli ní bych dala i 4**** ale je to Transformers a já ho mám fakt ráda takže 5***** ale Megan Fox by se mi tam určitě líbila víc. 5***** také kvůli tomu nejlepšímu. SLS AMG ♥ Když nemáte důvod proč se na to podívat tak řeknu ten Mercedes za to stojí :D

Lord of the Dance (1997) (divadelní záznam)

Čekala jsem od toho opravdu hodně...ale ani ve snu by mě nenapadlo ,že to bude až tak SKVĚLÝ!! Vynikající, bezchybné, to ani nejde slovy popsat jaká je to paráda! Všechno dokonale načasované, vynikající hudba, choreografie, kostýmy, všechno. Je až neuvěřitelné co dokážou. Michael Flatley je borec jak se patří. BEZKONKURENČNĚ VYNÍKAJÍCÍ !!!

Sucker Punch (2011)

Už když jsem viděla úvodní scénu, bylo mi jasné ,že tohle bude skvělý, nehorázný masakr. A je. Opravdu hodně ocenuji nápad a zpracování. Vážně, to je něco!

Muzikál ze střední 2 (2007) (TV film) odpad!

Jásně to je takovej ,,muzikál " až se mě s toho chce bečet za toho člověka co tohle nazval muzikálem. Šílená blondýna, její šílený bratr, mnou nepochopená Vanessa Hudgens, týpek s afrem a celou tuhle fakt brutální partu doplnuje totálně vymatlaný Zac Efron ,kterej je absolutně bez komentáře.

Aféra Thomase Crowna (1999)

Je to zvláštní, svým způsobem. Kolik změn s vámi může udělat jeden jediný film. Je to jako blesk z čistého nebe. Nic a naráz bum a všechno se to do vás narve... Do té doby se zdá být život ničím ,ale přece přežíváte.Pak jednoho dne narazíte na film. Vypadá zajímavě, tak proč se na něj nepodívat. Nic zato nedám a... do se seznamu ohodnocených filmů přibude jeden navíc, jedna obyčejná cifra. Když pak přijde na samotný začátek ve stylu ,,To nějak přežiju". Film začíná a já aniž bych si uvědomila ,že toto dílo se stane podmětem hodným k přemýšlení o svém životě se nasoukám před obrazovku a čekám, .. čím nás tvůrci dostanou dnes. Změnu jsem potřebovala už dlouho ,ale nebyl nikdo kdo by mě popostrčil dopředu. Aféra mi to však dopomohla uskutečnit Tento komentář je svým způsobem dost zvláštní. Je těžké vložit všechny pocity do pár vět. Někde se někdo rozhodne ,,Natočíme trhák, vyděláme spoustu prachů a budem za vodou" . A mě, na druhé straně světa,to udělá v hlavě pěknou paseku. Chtělo by to nějaký závěr...nevím však co napsat snad jen, díky filmu věřím na lepší zítřky...

Troja (2004)

,Trojané, celý život se řídím zákonem. Je to prostý zákon. Uctívej bohy, miluj svou ženu a braň svou vlast! Jak už bylo řečeno Velkolepost tomuto velkofilmu rozhodně neschází. Samo sebou ,že od originálu této báje je to překroucené. Ale více než dobře překroucené :) Mě se to teda náramě líbilo. Brad Pitt snad nikdy nezklame, Eric Bana skvělý výkon. Když jsem to viděla tak jsem ještě celou věčnost nemohla tenhle film dostat z hlavy a nejspíš se na něj podívám znovu ,protože tohle je vážně něco. Bez rozmýšlení 5*****

Sněhurka a lovec (2012)

Já to vidím na takové 3,4***. Mě to nijak neoslovilo. Kristen Stewart vážně nemusím ,ale Charlize Theron je v tomto filmu nejlepší, roli královny zahrála excelentně.