LEGO® příběh (2014)

Na 5* to nie je ale ten koniec ma zabil. Väčšinou sa pri vtipných scénkach v detských filmoch len pousmejem ale toto ma rozšľahalo.

Mlčení (1963)

Gád Nows, že Bergman je môj obľúbenec ale toto je asi najhorší film, ktorý som od neho videl. Myslel som, že som to nepochopil a je to teda moja chyba ale z miestnych komentárov vysvitlo, že nie je.

Proboha! (2008)

..."vyberal si jednoduchých ľudí, ktorí nevedeli argumentovať". To je jeden z komentárov na odpad. Vážení a milí ak dovŕšim vek dospelosti a som svojprávny, tak ak niečo tvrdím, mal by som vedieť aj vysvetliť prečo. Tu nejde o to vybrať si vysoko intelektuálneho veriaceho a diskutovať s ním. Tu ide v prvom rade o to zobraziť ako robí náboženstvo z ľudí blbé stádo, ktoré sa drží dogiem bez toho, aby premýšľalo.

Avengers (2012)

Z tých 143 minút sa tam niečo deje zrejme 20, počas ktorých som sa bol sprchovať.

Policejní dohled (1987)

Jedna z tých lepších policajných akčných krimi-komédií, ktorých sa v 80-tych rokoch natočilo pár stoviek. Lepší priemer v žánri z toho ale nerobí žiaden filmový klenot a ku koncu stráca dych.

Osvícení (1980)

Podľa môjho názoru dosť rozporuplný film pri ktorého hodnotení pendlujem medzi dokonalosťou a odpadom. Od Kubricka som videl zatiaľ len Vesmírnu odyseu a ten jeho uťahaný rukopis mi veľmi sympatický nie je, Tu v ňom ale aspoň do istej mieri dokážem nájsť zmysel. Boha ale to decko bolo také nesympatické a keď asi 3 minúty opakovalo "redrum", tak som myslel, že to vypnem a za to by si u mňa ten odpad film naozaj vyslúžil.

Naděje a sláva (1987)

Filmov o II. svetovej už bolo natočených veľa no stále sa nájdu ešte príjemné prekvapenia. Bolo to len o tom ako to bolo, nikto ma citovo nevydieral a nesnažil sa mi vtĺcť do hlavy žiadne múdra. Len sme sa prešli (vcelku zábavne) detstvom jedného chlapca v ťažkej dobe. Obecná škola po britsky.

I Love You Phillip Morris (2009)

Nepáči sa mi tento životný štýl a nemám pri tom na mysli homosexuálny vzťah.