• Pohádka

Řetěz (1981)

Na rok 1981 je to v našich podmínkách překvapivě drsný film.Skvělý Pavel Nový a pěkná Zora Ulla Keslerová v celkem jednoduchém ale dobře natočeném příběhu.

Hlídač č. 47 (2008)

Velmi přeceňovaný film,na čemž má zásluhu jako obvykle skvělý Roden a V.Dlouhý.Nebýt těchto dvou lidí,zbylo by jen jedno nafouknuté nic,byť technicky velmi dobře zpracované.

Malý Nicky - Satan Junior (2000)

Ten film je samozřejmě strašlivá blbina,ale já jsem se u toho pobavil a když se na scéně objevil Ozzy,málem jsem spadl z křesla.Ovšem nedoporučoval bych to těm,kdo chodí spát i vstávají s Biblí.

Zobani (1993) (TV film) odpad!

Sorry,ale tohle je tak neuvěřitelná pitomost,že až zůstává rozum stát.Na vojně jsem byl,sloužil jsem v socialistické armádě a šikana samozřejmě byla,ale to co zobrazuje tenhle paskvil prostě ani nebylo možné dělat!!!V podstatě jde o stejnou blbost jako Chlapci a chlapi,jenom z opačného gardu.Jeden snímek ukazuje vojnu jako ráj na zemi,druhý jako očistec.Pravda je,jak už to bývá,někde mezi.Tohle ale fakt nemá s realitou nic společného,věřte člověku pro něhož byly dva roky vojny utrpením a který by s lampasákem nešel na pivo ani v civilu.

Musím tě svést (2002)

Nevím sice jak to mají doma,ale herecky Kraus na Chýlkovou určitě nestačí.

Princezna ze mlejna 2 (2000)

Bohužel mnohem slabší než první díl,Blanarovičová to sama nevytrhne.

Princezna ze mlejna (1994)

Jako pohádka je to primárně určené dětem a pokud vím,líbilo se jim to,tak proč něco řešit?Yvetta Blanarovičová je jako čertík skvělá,Oto Ševčík a Ladislav Županič rovněž.

Neviditelný na útěku (1992)

Žádná třeskutá řachanda jak by se mohlo zdát z obsazení Chevy Chase ale velmi slušný film na rozhraní komedie a dramatu.Triky na svou dobu ohromující.

Láska bláznivá (2008)

Fakt "originální" námět ale pár fórků stojí za to.

Olympic: Trilogy Tour (2006) (video kompilace)

Jako koncertní záznam je to skvělé,o tom není sporu,jenomže...jako fanoušek Olympicu jsem byl přímo na místě a už tam jsem zažil rozčarování.Strašně mi vadily úpravy těch dnes už klasických písní,především dechy jsem nemohl přetrpět.Zničit jimi tak skvělou věc jako je Černá mše za nukleárního boha,to je zkrátka hudební zločin.Škoda,těšil jsem se na to,ale bohužel.Nejlepší je originál!