• Pohádka

Ztroskotaná láska (2005)

Samozřejmě žádný zázrak, ale taky ne úplně malér. Zkrátka komedie na jedno zkouknutí s velmi sympatickou Amandou jako bonusem.

Ženy, které nenávidí muže (2012) (TV film)

Škoda,velká škoda! Mohla to být výtečná detektivka,ale je to těžko koukatelná nuda.Proč proboha úplně všichni herci po celou dobu mluví téměř šeptem? Když Langmajer říká "Až ji najdu,tak ji zabiju !" , zní to,jako kdyby těsně před zavíračkou říkal "Dám si ještě jedno." Ani scénář není žádné veledílo a dialogy? Skoro jako v němém filmu.

Život a doba soudce A. K. (2014) (seriál)

První díl: Nadšení!!! Právě proto, že je to velmi neosobní....A protože si i ostatní díly udržely vysokou kvalitu, tak za pět.

Život je ples (2012) (seriál)

Nejlepší na tomhle seriálu je bizarní spojení Pavlíček-Suchý,ústřední song je fakt pecka a zvyšuje hodnocení o jednu hvězdu.Jinak mám problém skoro se vším.Nějak nejsem schopen přijmout Danielu Kolářovou jako důchodkyni,ale to může být osobní dojem.Horší je ovšem,že mě v tomto seriálu vyvedla Vilma Cibulková z domněnky,že neumí hrát špatně,její ředitelka je opravdu podivné stvoření.Osazenstvo domova důchodců /pardon seniorů/ je klasické,takhle byla podobná zařízení představována už v dávných dobách,tvůrci si ovšem nemohli odpustit oběť komunismu,trochu se divím absenci příznivce režimu,ale možná se dočkám. Kdyby se ovšem děj odehrával pouze ve starobinci,mohlo vše dopadnout lépe.Vypadá to,jako kdyby se někdo zalekl toho,že seriál o stařečcích nebude nikoho zajímat,tak na to šel jako pejsek a kočička na výrobu dortu.Přihodí se mladý kluk,mladá rebelka,otravná babička,týraný dědeček,potvora snacha...zkrátka figur jako na orloji,až člověk neví,kdo je vlastně kdo a to ještě pořád čekám,jakou zásadní funkci bude mít v seriálu onen tajemný zahradník,pěstující trávu.Zkrátka a dobře nepovedená realizace docela dobrého námětu

13 (2010)

Divný...

50x a stále poprvé (2004)

Když po mě nikdo nebude chtít abych na to koukal padesátkrát,tak proč ne. Sandlera moc nemusím,ale Drew to dorovná.

7 pádů Honzy Dědka (2012) (pořad) odpad!

Dědek především není žádný moderátor, tím je kvalita pořadu dána. A to, co předvedl s Denisou Nesvačilovou, to bylo absolutní dno. Pustit v talk show hostovu nahou scénu je podraz a zveřejnit něco, u čeho host žádal o nezveřejnění je mimořádně hnusné.