Wild Style (1983)

Pro fanoušky Hip hopové kultury kult, pro ostatní zřejmě nic neříkající. Fascinuje mě , že ve filmu je naprosto vše co se této kultury týče. Old school is true school :)

Nedotknutelní (2011)

Možná je to sociální utopie, ale přes to ten film dokáže neuvěřitelně pobavit a zlepšit náladu. Myslím že přesně to je v dnešní době potřeba. Jinak naprosto dokonalá hudba, výborné herecké výkony, já tomuto filmu nemám co vytknout. 110%

Hooligans (2005)

Oproti Football Factory spíše méně realistické, nicméně zábavné. Jen Eliah Wood do toho filmu prostě vůbec nesedí. 3+

Hannah Montana (2006) (seriál)

Naprosto neobjektivní, ale ta Cyrus byla fakt kočka, no ne ? Haters gonna HATE :)

Ospalá díra (1999)

Krásný horor, pro mě vizuální pastva pro oči. Jen škoda že to nebylo o něco víc strašidelné.

Donnie Darko (2001)

Why are you wearing that stupid man suit ? Postavit celý film na alterantivní budoucnosti, o které ani nevíme jestli se stala a přes to natočit tak skvělý film je neuvěřitelné. 110%

L. A. - Přísně tajné (1997)

Tolik skvělých herců v jednom filmu ? Opravdu moji nejoblíbenější herci. Skvělé krimi, líbí se mi jak je správně temné a špinavé, tak to má být. Kim Basinger je prostě skvělá :)

Válka Roseových (1989)

Bojím se manželství také díky tomuto filmu . Opravdu děsivý film.

Wall Street (1987)

Filmu je asi hodně co vytknout, ale mě se líbilo to ponoření do finančního světa. Podle mě velmi dobré herecké výkony a krásný NY :)