Simpsonovi (1989) (seriál)

Tohle je prostě klasika. Díval jsem se na to jako malý a budu se na to dívat i mnoho dalších let. Geniální nápad "normální" rodinky, vtipnost a téměř nekonečné množství dílů, mezi kterými ovšem nejsou tak velké rozdíly v kvalitě jak u některých jiných. Kdo tohle nezná, ten si nezaslouží být na ČSFD. 100%

Temný rytíř (2008)

Příchod Jokera do Batmanské série rozhodně rozzářil hodně fanoušků, Nolan znovu předvedl své umění tvořit bezchybné filmy a rovněž Ch. Bale i H. Ledger se do své role vžili perfektně. A vznikl z toho nejlepší film s Batmanem. 100%

Batman začíná (2005)

Podle mého názoru je tohle Nolanovo ztvárnění Batmana nejlepší a rovněž Christian Bale se do své role hodí. Tenhle počátek ochránce zákona Batmana v horách je dle mého názoru skvělý a toho se jen tak nevzdám. 95%

Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)

Nebýt tak nudného a vlekoucího se začátku filmu, tak bych těch 5* i dal. Takhle ale musím jednu hvězdu ubrat. Jinak herecké obsazení i nápad skvělý, rovněž konec je zajímavý. 85%

Dvanáct rozhněvaných mužů (1957)

Upřímně další film, na který jsem se podíval jen kvůli jeho hodnocení. A znovu se to vyplatilo. I když byl celý děj jen v jedné místnosti, tak díky skvělému scénáři jsem se rozhodně nenudil. A musím říct, že myšlení Davise a poté i ostatních co byli pro nevinu je fakt briliantní a hlavně...když to srovnám s dnešními kriminálkami, tak bych vážně zvolil radši tento starý černobílý film. 90%

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Naprosto geniální britský seriál. Skvělá kombinace hlavních postav, které vás nenechají ani na chvíli vydechnout. Mluvící toustovač, co vás nutí dát si toust nebo palačinku, lodní počítač s IQ stejným jako má 12 000 hlídačů na parkovišti, chroptící chlupaté příšery, to všechno a ještě mnohem mnohem více tvoří výborně zábavný legendární seriál. Nutno taky podotknout, že málokterý seriál mě přesvědčil, abych se na některé díly podíval znovu. Red Dwarf mě přímo donutil se podívat na všech 52 dílů nejméně 7x...a stále s maximální pozorností a záchvaty smíchů. A samozřejmě také pravidelné citování všech možných hlášek s přáteli. Trpaslík je prostě jedinečný seriál, který vás chytne a už nikdy nepustí. 100%

Mladí v partě (1982) (seriál)

Teda...jak jsem toto viděl poprvé tak jsem si řekl: "Co to je sakra za blbost??" Ale potom jsem si uvědomil, že se směju, jelikož to je tak blbé, až je to vtipné :-) Parta studentů, bydlící v jednom schátralém domě s tak odlišnými vlastnostmi, jako by byli všichni z jiné planety. Ale dohromady to dává docela slušnou zábavu. Bohužel pouze 12 dílů. 90%

Million Dollar Baby (2004)

Nádhera. Tento film má vše, co pořádný film potřebuje...napínavý děj, akci i vážně silný závěr. Bohužel i pár hluchých míst, které film zbytečně natahují. 90%

Sedm (1995)

Kvalitně propracovaná detektivka. Doopravdy mě ani ve snu nenapadnul takový konec, jaký David Fincher pro Johna Doa vymyslel. Prostě skvělý zážitek, který jen mírně kazí odpornost některých vražd. Příště u toho radši nebudu jíst. 90%

Spider-Man 3 (2007)

Škoda, velká škoda. Film je sice z hlediska akčnosti nadprůměrný, ale z hlediska vtipnosti a "romantiky" je to fakticky ubohé. Po předchozích dvou dobrých dílech je toto jedno veliké zklamání. 50%