Světová invaze (2011)

Naprostá absence jakéhokoliv nosného příběhu. Pod slovem "světová" se rozumí, že se to někde na začátku filmu jednou zmíní a zbytek se odehrává v ubohých kulisách jednoho bloku někde v LA. Postav jak máku, akce a napětí nula, dialogy jak z prdele. Škoda času.

Terminátor: Temný osud (2019)

Arnold to dost zachránil, ale jinak je tenhle příběh už dávno mrtvej a překonanej milionem jinejch, mnohem líp propracovanejch příběhů. Byla to pecka v devadesátkách, dnes už jen nostalgie nad večerní skleničkou whisky.

Kazišuci (2018)

Tak moc to cílí na americké publikum, až to zcela míjí jakékoli jiné diváky. Nebylo to úplně blbý, ale proč jsem na to vlastně koukal, to si už po 2 dnech nevzpomenu.

Probuzená smrt (2004)

Úplně zbytečný film. Koukat 86 minut do zdi by byla větší zábava.

Zaklínač (2019) (seriál)

Zajímavý seriál, který se tváří drsňácky, ale chybí mu nějaká hloubka. Po 8 dílech vůbec nevím, o co tam jde. Jsou to jen jednotlivé epizody a žádný konkrétní příběh na pozadí moc nevidím... Po 24 dílech musím říct: "Ale jo, je to dobrý." Geralt je drsnej suchar a to má svoje kouzlo. Na třetí sérii jsem se celkem těšil a prvních 5 dílů bylo fajn, ale poslední tři? Hodně slabý. Jako že: "Bleeee!"

Tomb Raider (2018)

Začátek mi připadal zajímavý a měl jsem dojem, že to bude lepší, než verze s Angelinou... Nebylo. Škoda.

November Man (2014)

Fejková Bondovka, která ale stojí za to. A má to super konec. :)

Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw (2019)

Baga, baga boom! Veliký, veliký bum! A to je celý. S rychle a zběsile to nemá společného vůbec nic. Zápletka spíš jak z bondovky křížené s Robocopem. Taková spíš slátanina všeho možného.