Nesmrtelný (2015)

Film nesmrtelný přichází z opravdu dobrým nápadem,dobrými hereckými výkony,slušnou akcí,ale jen ten konec moc nezapadl do předchozí prožitku,ale zase na druhou stranu nebyl nějak překvapivý.Pokud máte rádi sci-fi a rádi máte popuštěnou fantazii tak se vám tento kousek bude zamlouvat.Nebo stačí být vizionář...Za mě celkově 75% a čtyři hvězdy.

Převrat (2015)

Od tohoto filmu jsem toho mnoho nečekal ,ale o to víc mě překvapil...nenechte se hned zmást těmi recenzemi jako je například ta co říká,že je to film s mnoha klišé a ,že se tyto filmy točili dříve.Pro mě je to naopak jedno z největších ne li největší překvapení letošního roku.Děj vás zavede nejspíše do Thajska kde Owen Wilson (jen tak na okraj-podle mě zvládl přechod od komedii kde většinou účinkuje skvěle a řadím tento film k jeho nejlepším) získá místo jako inženýr na opravu místní vodárny.Jenže...místním se jaksi nelíbí,že vše důležité ovládají Američané... a tak zrovna v den příletu onoho inženýra někdo z hnutí proti tomuto nadnárodnímu diktátu spáchá atentát na premiéra.Když k tomu přihodíte postavu Pierce Brosnana,který pracuje pro tyto nadnárodní zájmy a de facto spoluvytváří tyto občanské války tak dostane dobrý příběh.Jo a zapomněl jsem dodat,že Piercovi tato role sedla a působil na mě,že si jí náležitě vychutnal.Film dostává ještě větší rozměr tím,že vše sledujete jakoby s pozice onoho inženýra jeho boj o život jeho samotného a celé jeho rodiny.Jelikož je Američan a navíc třídní nepřítel ,protože je spojený s vodárnou co by spouštěcím čudlíkem k odpálení tohoto konfliktu ,tak není divu,že po něm parta krve žížnivých asiatu jde opravdu sveřepě.Tento film opravdu doporučuji.Navíc v době imigrantu,kde názor,že jsou tyto lidé úplně z jiné kultury a tím pádem těžko zapadající sem k nám.Za mě celkově 85% a pět hvězd.

To byl zítra flám 2 (2015)

Pokračování komedie to byl zítra flám se v podle mě tedy moc nepovedlo.Jedna oproti prvnímu dílu ,kterému jsem dal tři hvězdy tu chybí evidentně nějaký nápad co by nepůsobil tak křečovitě.Za druhé je tu opravdu až moc humoru za hranou a spíš to působí trapně než vtipně.Za třetí neúčast Johna Cusacka ( i když to není můj oblíbenec a ty dvě vteřiny co se tu mihne nepočítám) filmu škodí.Celkově jsou pro mě nejvtipnější asi dva momenty.První je přirovnání cestovaní časem k Terminátorovi a druhá závěrečné titulky.Za mě tedy celkově 35% a dvě hvězdy.

Zoom: Akademie pro superhrdiny (2006)

Co tohle zase bylo?Tento rádoby film s dětskými hrdiny by mě nebavil i v mých 10 letech.Jediné co stojí za postřehnutí je Kate Mara a její první kroky k fantastické čtyřce...Za mě celkově 18% a jedna hvězda.

Sicario: Nájemný vrah (2015)

Další z filmu o ,kterých jsem si ze začátku myslel,že je to jeden z těch co letos mají lepší trailery a celkově ucházející ohlas než je pak konečný výsledek.Ale.....sice jsem si hodinu,možná déle při sledování říkal-to je on,to je ten film co je označován jako opravdu jeden z těch nejlepších v letošním roce?Za tu dobu se stalo zhruba toto:čestná policistka (Emily Blunt) co chodí na razie drogových doupat se připojí k týmu vedeném Joshem Brolinem,který bojuje proti drogovým bossům nejen v USA,ale i v Mexiku a má za úkol převážet tyto hochy do USA.V týmu má i jednoho jakoby konzultanta v podání Benicia Del Tora.Tam se právě nachází zvrat v mém hodnocení a je to jediné a zároveň to hlavní co stojí a pozornost.Je to tak silná a nekompromisní dějová linka,že by stačilo ukázat jen toto.Za mě tedy celkově 75% a čtyři hvězdy.

Hybná síla (2015)

Momentum sice asi bude na spoustu lidí působit jako akční béčko,ale mě i když hlavní představitelka je žena(já rozhodně nic proti ženám nemám :-),jen se to v poslední době přehání,jak ženy pobíhají se samopaly...) líbilo.Hlavně kvůli ne tak tradičnímu pojetí řešení akčních scén a i příběh je mi sympatický.Přeci jen jako člověk nesouhlasící s dnešní dobou....a jako bonbonek je účast ,sice malá,ale přesto Morgana Freemana.Jedno z těch milých překvapení.Za mě tedy celkově 70% a čtyři hvězdy.

Geissenovi: Těžký život milionářů (2011) (pořad) odpad!

Ty vole.... kdo si myslí,že na to bude pravidelně koukat?Na prasata co se válí natažený u bazénu a jediné co řeší ,že jsou unavení z focení.....Ano budete si říkat,že jim závidím,ale mě tahle doba vadí a není to závisti,ale o tom,že bych neměl žaludek takto žít a a vědět ,že hodně lidí žije opačně.Minimálně bych s tím nelezl do televize.Za mě 0% a odpad!.

Akční komando (1997)

Tak nějak klasický film s Michaelem Dudikoffem,kde padouši po ráně pěstí letí několik metru,pistole působí bakelitově,akční scény jsou nedůvěryhodně a Michael se tváří drsně jako šmilglpapír.Noooo za mě 14% a jedna hvězda.

Black Mass: Špinavá hra (2015)

Po shlédnutí traileru a ódám na to,že Johnny Depp konečně zase hraje,by si jeden řekl,že uvidíme pomalu dalšího Kmotra...,ale bohužel tomu tak není.Taky jsem podlehl a na film se i celkem těšil,ale krom toho,že Johnny opravdu alespoň trochu hraje oproti různým Karlíkům atd,tak je to celé jen pomalý příběh bez akce,který je podle mě zpracován opravdu nudně i když je znát,že je z toho cítit snaha tvůrců o velké dílo.Za mě se to moc nepovedlo a stále jsem čekal kdy se to rozjede a ucítím s filmu tu nebezpečnost onoho Jamese "Whiteyho" Bulgera,ale nestalo se tak.Za mě tedy celkově 60% a tři hvězdy.

Seznam nežádoucích (2011)

Cuba Gooding Jr. v roli vraha co si vyslechne seznam lidí na zabití,ale co když ten seznam není myšlen tak vážně...Za mě 45% a dvě hvězdy.