Turn It Up (2000)

Pro milovníky rapu proč ne.Má to na víc než zdejších 54 % a to nejsem milovníkem daného žánru hudby.Chtěl jsem to vidět hlavně kvůli Stathamovi.60% a tři hvězdy.

UFO Mimozemská invaze (2012)

Nooo,mělo tohle vůbec smysl natočit?když nemám rozpočet tak se přece nepouštím do sci-fi ze kterého pak stejně vyjde jen film co sci-fi téměř není a ty efekty....no nebýt tam těch pár minut Jean Claude Van Damme tak je to pro mě odpad.Takhle alespoň jedna hvězda a 15 %.

Útěk na Horu čarodějnic (2009)

Jako dítě by mě to asi vzalo víc,takhle průměr.Nic mi tu nepřekáželo,ale taky nic co by stálo za extra zmínku.Jinak je to na prožitek dost podobné plánu hry od stejného režiséra.60%

Policajti z Rena (2007)

Docela ujeté,ale proti gustu žádný dišputát...40 % a dvě hvězdy.Viděno jen kvůli Dwaynu Johnsonovi.

Jistá spravedlnost (2014)

Po filmu dračí oči jsem si po druhé všiml herce Cung Le.Na něm jediném je asi tak vidět nějaká ta věrohodnost...Děj průmerný akce je podprůměrná.No a třešnička na dortu je Lundgren s dlouhými vlasy a bradkou......40 %.

Bílá horečka (2013)

Milé překvapení,kde je vidět,že si to Lundgren a Couture pohlídali s pozice producentů,film na ně láká,ale není skoro vůbech o nich.O Dolphovi téměř vůbec.Nevím,ale film není špatně natočen.Dávám 65 %.

Small Apartments (2012)

taková průměrná blbina se spoustou známých herců,ale jinak nic víc.Shlédnuto jen kvůli Lundgrenovi ,který je tu tak minutu ,možná dvě.30 %.

Přímý kontakt (2009)

nooo...tak to jsem čekal víc akor když jsem předtím viděl lepší snímek s Lundgrenem a to zemřít je snadné.Tohle je klasické běčko nic jiného od toho nečekejte.Toť můj názor a hodnocení tak 35 %.

Zemřít je snadné (2009)

Nečekaně mě to překvapilo,čekal jsem klasický film s Lundgrenem a průměrnou podívanou,ale alespoň za mě je to nad průměr v tvorbě Dolpha a navíc to i točil takže je vidět,že si to nejspíše dělal po svém a je to vidět i na jeho postavě,která se s níčím nepáře.Děj to taky nemá špatný a proto nad 70 % a čtyři hvězdy

Masakr na střední škole (2003)

Druhý film ve filmotéce Dolpha co je tady uveden jako odpad.U prvního filmů poslední hlídka s tím souhlasím tak zde bych tak přísný nebyl,tento film má alespoň nějaký děj i když ne bůh ví jaký a Lundgren tu působí věrohodněji.Ale některé věci jsou taky úplně šílené i na film-namátkou když záporná postava (žena) má zapíchnut šroubovák pomalu v krční tepně a po chvíli se otřepe a střílí dál jako by se nechumelilo....no jak říkám není to za mě úplný odpad ale víc než 40 % taky ne a dvě hvězdy.