Já a Orson Welles (2008)

Nuda to nebyla, ale vidět bych to znovu už nechtěl. Lehce televizní režie s poměrně zvučnými jmény. Zac hrát umí a o Claire Danes nemusi byt ani rec, ale okouzlujici vazne nebyla. A napodobovat Orsona Wellese, pana velikána, to je velky sousto snad pro kazdeho herce. Kazan si to docela daval, ale to fakt nebyl Orson ani z jedne tricetiny. __ Scény byly místy hodně silné, ale bohuzel ty dialogy k nim naprosto lacine. Ta gradace byla vazne smesna.

Pokušení (2009)

Ac se reziser jmenuje Atom, fyzika mu moc nejde :) Nebo jake kolik pocitani, protoze tady to cele prekalkulovat. Jooo, obsazeni se mu povedlo, jak Amanda tak Julianne jsou sexy girls a Liam je sympaťák. Ale ty dialogy, ty scénky, ten průběh je od normáního života vzálen na smětelné míle daleko. Čím vic filmu vzníká, tím víc upouštějí od reality a spadají do nahoněných blábolů. Komorní, to ano, ale zbytečně pomalé temo.

Na sv. Valentýna (2010)

Krásne ženy, krásní muži,krásné příběhy v polokrásném filmu. Jasně, není to Love Actually ani Jih proti severu, ale jako popcorn dobré. Svižné tempo, skvělé obsazení, pár hlašek se taky najde.

Na hraně temnoty (2010) odpad!

tak tohle byla mega sracka! Mele, Mele, do ceho se to poustis! Neskutecnej vyplach a lobotomie v jednom, dementni dialogy a 100 minut totalni nudy. ten zbytek jsou uvodni a zaverecne titulky. Omg, sracka!

Řez diamantem (2001) odpad!

Oh no, a já nevěřil místní kritice! Chyba převeliká, Enthony Stron je masina na zabijeni, svudnik, James Bourne i James Bond. Segal, Rourke, Stallone a jim podobni hadra!

Zbohatni nebo chcípni (2005)

Ale jo, proč ne?! Není to taková blbost a českej dabér pro Fifityho je relativně vtipnej.

Kick-Ass (2010)

Kultovka všech kultovek, masakr všech masakrů a největší superhrdinovský nářez od Iron Mana!

Normal (2009)

Impresionistický neo-noir se vším v šudy v českém stylu. Ale jo, filtry a efekty, to by slo, herci taky, ale jako variace na Mlčení jehňátek fakt ne!