Škola svádění (2006) odpad!

Měl přijít požitek z filmu, který měl být o svádění, o ženských, o tom, jak na ty mršky :-) Přišla nuda a bolest hlavy, která stále neustupuje. Film sice do sebe uměle zapadá, ale celkový dojem je chaotický až prázdný, předvídatelnost se drží u hranice sta procent a herecké výkony mizerné. Jon "předkus" Heder je silně nesympatický a jeho retardovanost neznala mezí, Thorton vůbec takovouhle roli nezvládá. Mladá kočka byla obyčejný, vůbec nijak se neprojevovala a jejich trojuhelníku jsem prostě nevěřil ani milimetr. Scénář bez špetky čehosi nového, závratného a když budu hodně nenáročný, tak tam chybí i troška normálnosti. Potěší Stiller.

Batman - Gothamský rytíř (2008) odpad!

Já ty japonské styly anime nemám vůbec rád, jsou nesourodé a nevyrovnané. Příběhy naivní a hloupé, humus a ostuda jedné z nejkultovnějších postav ever!

První dáma country music (1980)

Nuda v Brně celé dvě hodiny! Spacek dostala Oscara za co? Omfg, nedovedu pochopit, proč hraje 14ti letou holku někdo, komu je 21 a vypadá tak na 31! Nabarvenej Jones a trapny scenar....

Bořek stavitel (1998) (seriál)

Francouzsky řečeno Bořík "lubriket" :-)) Vůbec né špatné, ale z toho sjem jaksi už dávno vyrostl :)

Will a Grace (1998) (seriál) odpad!

pyčinova jak svět....

Hancock (2008)

Berg tenhle film původně tvořil pro svého syna. Docela by mně zajímalo, kolik mu je let, protože pokud více než deset, zjistí, že jeho tatík je totální loser. Hancock je přehlídkou, kde jsou hlavně modely laciné, nudné, obyčejné a převážně trapné. Laciné jsou efekty, bez kterých bychom se všichni rádi obešli. Nudné jsou přestřelky. Obyčejné jsou herecké výkony ,kdy se Will Smith brutálně nudí a divák samozřejmě s ním. Ovšem brýle měl nadupaný. Trapný je scénář, kde se sice najde pár vtipných scének , ale i ty český dabing totálně posral. Největším džoukém se stává fakt, že Tomáš Juřička dabuje svalnatý ČERNOCHA. Výsledek katastrofální. Rád bych vypsal pár replik, které čeští tvůrci vymysleli, ale bohužel by vypadly z kontextu a nedávaly takový smysl, aby to bylo opravdu debilní. Bateman byl umělý a přehrával, Charlize pouze na okrasu. Ale musí se nechat, že v černém oblečku a slunečních brýlích v bouřce vypadala faaakt neuvěřitelně sexy. __ Námět o superhrdinovi smolaři je vynikající, ale Berg z něj udělal lacinou podívanou bez pořádného konce. __ V kině, při závěrečných scénách s temnou muzikou mi naběhla husí kůže. Bohužel to nebylo z důvodu prožívání filmu, ale v sále byla zima. Což taky mluví za vše :-) Nuda. "Zastav, nebo narvu tvojí hlavu do jeho řitě. No, a tvojí hlavu narvu zase do jeho řitě. A ty máš velký problém, kamaráde, protože tvojí hlavu narvu do svojí řitě" ... WTF???

Kopačky (2008)

Apatow zraje jako víno! Tentokrát sice za kamerou nesedí, ale všechno se nese v jeho stylu, jen film se nezdý být tak "velkolepý", jako předešlé dva kousky. Je uklidněnější, není přeplácaný a hlavně, má Jasona Segala z HIMYM, který je každým coulem frikulín a pozvedá tuhle komedie hodně vysoko. Obě dvě slečny jsou pohledné a sympatické. Britský zpěvák taky vyniká. Obsazenstvo hotelu vtipné. Pestrobarevné obsazení herců bylo dobrým tahem. Nicholas Stoller zvádl svůj debut na výbornou. Příjemná podívaná.

Hard Boiled (1992)

Masakr! Miluju tyhle oldschoolový akčňárny 90. let v americkým stylu, kde ze zbraně, která má bezedný zásobník padne více výstřelů, než slov z ůst všech herců. Fakt, že jo!!!!!!!!!!!!!!!!!

Casino Royale (2006)

"Zdál se mi včera v noci zvláštní sen, a já se v něm byl anglický gentleman." Ten Karel Gott věděl, o čem má zpívat, to ano, ale v té době jsme toho správného Bonda ještě neznali, až v Casinu Royale, které Daniel Craig "vystřílel" ze zaškatulkovanosti a udělal z něj opravdový velkofilm, né jen pouhé pokračovní příběhu o neodolatelném agentovi. Casino Royale je úplně jiné, hraje samo na sebe, ne na předobrazy a velké "scifi" kousky, na které jsme tak zvyklí. Žádní megalomanští protivníci. Novodobý James Bond je alfa samec TĚLEM i duší, ne jen elegánek v obleku a kravatce. Nepotřebuje nadupané auto, luxusní hodinky a Waltera PPK, stačí mu jeho osobitý šarm aby ukázal, že je opravdový chlap. Stejně tak jeho Bond girl už není hloupoučká slečna, co hned podlehne. Eva Green je víc sexy než celé osazenstvo České Miss ve všech uspořádaných ročnících a dotvářela výborný pár s Danielem, už první cynický rozhovor byl dost vzrušující. Martin Campbell sice už natáčel Zlaté Oko, které svojí strukturou i Brosnanem zapadalo do normálo, tak tohle semu povedlo a proboural všechny stereotypy a nastolil invenci. Casino Royale si pouštím vždycky, když chci své sebevědomí vytáhnout na 120%, představuji si tam totiž sebe, místo Daniela :-)

Rychle a zběsile: Tokijská jízda (2006)

Já mám tyhle vyumělkované, hollywoodské jednohubky radši, než silná a uznávaná díla, protože se u nich vůbec nenudím. Možná postrádají hlubší význam, i když se o něj pokoušejí, ale je v nich spousta akce a nadupaných efektů. V tomhle případě převládají auta, člověk nemusí mít v garáži rozdělanou Fabii nebo zkompletovaný EVO, aby se dobře bavil! Správná oddechovka u které se nepřemýšlí. Trojka si to žene jiným směrem, ale stejně pořád se upíná na Need for Speed, co si budeme povídat, tyhle projekty vznikly návazně na sobě, což zdvojnásobilo úspěch, tady po vzou Underground vznikla Tokíjská jízda, ve které se driftuje jako o závod.