Návrat Falcona (2014)

já se docela bavil.Tenhle agent vypadá slibně:o)je takovej trochu jedoduchej, ale rovnej chlap na straně dobra ve světě černá bílá.

Bez návodu (2013)

srágoroid s překvapením na konec, kdy jsem hrknul slzy

47 róninů (2013)

docela pěknej film, ale ten konec. Vždycky mi strašně vadila tahle kultura, která pro "čest" dělá tak neskutečný zhovadilosti, že to mozek nebere. Jak je možný, že na jedný planetě funguje útok zezadu jako oprávněný a o pár km dál se chlap musí sám kuchnout do břicha aby zachval čest že se nechoval podle pravidel, který jsou notabene úplně nesmyslný?

Jasmíniny slzy (2013)

je to silnej film, ale ja už tady někdo psal, nečekal jsem toto zaměření. Je to takové to dílo, které má v člověku vyvolat potřebu říkat si jak ten svět stojí zahovno...Povrchní panička...zoufalej život...zoufalá řešení

At the Devil's Door (2014)

nejdřív si dává ďábel práci s tím, aby prostřednictvím kluka přivedl holku za knězem, který od ná koupí duši a pak když si tato vezme život(po to, co přežije zlomení vazu:o)najednou změní pravidla a bere co mu pod ruku přijde. Čím blbější tím lepší...bezbřeze hloupé a nudné cosi bez konce

Chraň nás od zlého (2014)

už jsem se dlouho tak nebál:o)husí kůže dlouho, moc dobrý. Atmosférou něco mezi sedum a Vymítačem.Jediná postava manželky nefunguje, ale jinak fakt MOC dobrý. Ten hlavní padouch je prostě dokonalej!!!Super muzika mimochodem.

Milionový nadhazovač (2014)

uvažoval jsem o pěti hvězdách, ale má to pár slabších míst. Atmosférou hondě podobné Milioáři z chatrče. Skvělý nápad, úžasní lidé a o to silnější, že podle skutečnosti. Miluju takový filmy, kde ke všemu tomu je ještě prdel, že člověk řve smíchy:o) a je to plný pozitivní energie, prostě moc fajn věc

Coherence (2013)

fantazie za pár korun:o) skupina lidí, jeden dům a je to zážitek jak velkovýpravnej film!

Cesta za pomstou (2014) odpad!

legrační tlustej starej chlápek s nastřílenejma a obarvenejma vlasama se snaží vypadat jako zajda:o)Přehlídka špatného zvládnutí profese ve všech sférách