12 let v řetězech (2013)

vždycky když budu mít pocit, že se mi děje nějaké příkoří, vzpomenu si na tento film a bude mi hej

Martin a Venuše (2012) odpad!

no ty vole to je teda masox.Tam je špatně úplně všechno a je to taaaak blbý a ani Lišková to svým půvabem nezachrání, protože její hraní je absolutně katastrofální. Ona je taková dekorativní někam do kouta:o) Pánové tedy zdatně sekundujou. Na jejich místě bych doufal že se na to brzo zapomene. Příšernej marketingovej produkt

Líbánky (2013)

slušný severský pokus bez konce, skvělá kamera!!!

Konzultant (2013)

teda to je přesně ten druh filmu kde celou dobu vůbec nechápu co kdo a proč dělá a nevysvětlí se to ani na konci. Jeden večer jsem u toho usnul a další to dokoukal zcela bez zaujetí a pochopení.Vřele nedoporučuju

Romeo and Juliet (2013)

prázdnota bez nápadu a emocí, pár pěkných tvářiček a hvězd ve zpracování tak nezajímavém až to bolí, velké ambice zoufale nenaplněné. Co prázdnotou jest i jinak zváno prázdnotou zůstane:o) A HollyW promine, na Luhrmana to nemá ani zamák.

Zlodějka knih (2013)

moc příjemná věc s takovým pomalým a dlouhým rozjezdem, ale ke konci graduje a graduje. Je to takový skoro český film svou atmosférou a hodně se to podobá Musíme si pomáhat. Přiznám se, že jsem ještě neviděl film, kde je vypravěčem MO smrt a dělá to velmi dobře a poeticky:o)

Elysium (2013)

slušný scifi

Walter Mitty a jeho tajný život (2013)

překrásná čistá záležitost pro nás co věříme že se vyplatí mluvit pravdu a chovat se slušně a pouštět sednout starou paní v tramvaji a pomáhat s kočárkem a pomáhat tomu kdo nás požádá a mít rád své blízké a říkat jim to a tak vůbec dělat všechno to co je pro nás samozřejmé a v dněšním světě z nás začíná dělat podivíny:o) Pravda a láska vítězí alespoň občas a když už v životě vyhrávají Zemanové, máme naději a flmy:o)

Herkules: Zrození legendy (2014) odpad!

dostávám v práci kupóny do kina a našel jsem dva těsně před prapadnutím. Než to nechat propadnout našel jsem film, na který bych normáně nešel a BYLA TO CHYBA!!!tak hrůzoděsnou sračku už jsem zas dlouho neviděl. Vypadá to v krátkosti tak, že parta úplně, ale úplně vypatlanejch kulturistů našla v klubové pokladně značnou sumičku spojenou s dotací EU a bylo ji to líto nechat propadnout a tak si klucka splnili sen a natočili film:o) Scénář je v kvalitě použitého toaletného papíru, "herecké" výkony hluboce pod touto úrovní a s Herkulem to nemá ani trochu a ani vzdáleně nic společného. Jestli máte na někoho pifku a chcete ho hrozně nasrat a ponížit a víte že někdy třeba četl knihu, stačí jednu, dejte mu lístky na tenhle výtvor, protože to musí nasrat úplně každýho kdo nemá lobotomii.